|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obseg
31.3.2008 18:37:12   
Anonimen
prej je bil moj obseg trebuha 64 cm...sedaj sem noseca 25t in je ze 94cm..kaj ni to malo veliko...vsak ki me vidi mi rece ti si pa blizu, in ko povem da sploh ne, me vprsajo ce imam dvojcke..kako je kej z vami...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obseg
31.3.2008 18:46:07   
Calena
Ojla,

Jaz imam ponavadi obseg trebuha okoli 60 cm, pred prvim porodom sem imela obseg 97 cm, zdaj drugič pri 38. tednih pa imam obseg že 98,5 cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obseg
31.3.2008 19:22:42   
Netopirčy81
Ko sem šla rodit (41. teden), sem mela 118 cm, če sem prov zmerla.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obseg
31.3.2008 19:32:13   
BUŠICA
sem se ravnokar zmerila-30.teden-103cm! kaj pa na to rečete?????

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obseg
31.3.2008 19:48:38   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sem se ravnokar zmerila-30.teden-103cm! kaj pa na to rečete?????


Ah, ti samo pomisli, kako lep in velik otročiček bo user posted image user posted image , pa se ti nav treba sekirat zaradi obsega.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obseg
31.3.2008 19:53:02   
BUŠICA
se ne sekiram glede obsega! sekiram se kako bo ta buča ven prišla user posted image user posted image user posted image ...ja ja , zdaj se še smejim...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obseg
31.3.2008 20:42:53   
želva
ene nosijo bolj spredaj, pa je večji  trebuh al pa bo velik user posted image .Jest sem šla rodit s 106cm.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obseg
31.3.2008 21:02:05   
Dejča
Jaz sem drugače tudi bolj med drobnimi, trebuh sem pa obakrat imela takšen, da so me že 3 mesece prej vsi spraševali in govorili: "Zdaj bo pa kmalu!" user posted image  Obakrat sem imela obseg nekje med 95-105. Zdaj drugič se moram precej bolj truditi, da bi spet dobila atletski user posted image  trebuh.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: obseg
2.4.2008 14:03:14   
kary
jaz pa se za obseh trebuha sploh ne sekiram...že prej sem imela obseh malo večji, ker sem malo širša v bokih in avtomatsko v trebuhu.......zdaj pa mislim, da mam 100 obseg mam pa še 3 mesece do PDP...tako, da bo kar velik:))
user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: obseg
2.4.2008 14:14:36   
MARTINŠČICA
Jaz imam tudi 1m obsega, sem pa v 28. tednu z user posted image user posted image .

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: obseg
2.4.2008 14:47:36   
mojsoncek
Pred zanositvijo svoh 60 cm, pred porodom 95.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: obseg
2.4.2008 14:55:45   
ANIME
no da vas potolažim ... pred nosečnostjo sem imela obseg 63 cm, zdaj sem noseča 10t pa imam obseg 84 cm (pa se mi sploh še ne bi smelo zelo poznat). Do koliko bom pa prilezla, bomo pa videli. Za povrh imam pa še dvojčka.

Čisto odvisno je kako telo reagira na hormone in spremembe, pa kje ga nosite, pa iz kakšnega obsega ste štartale ...

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: obseg
2.4.2008 17:15:37   
hillmagic
Mene so tudi vsi sprasevali ce imam dvojcke ker sem bila taka velika zogica nogica. Ne vem pa zal obsega trebuha ker si ga nisem nič merila user posted image  Sem se bolj tehtala.user posted image . nekje sem ze napisala Ven vsi pridejo tako ali pa drugače.

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?