|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zame prvič....
1.12.2004 12:03:27   
ery
Pozdravljene punce... V tem forumu sem prvič, zato upam da me ne boste kregale, ker sem se "preselila".

je pa takole: moja zadnja M je bila 25.10., naredila sem test in sta se pokazali :roza:.
Tudi špika me že precej in sem prebrala, da je to normalno. :zmeden2:

Zanima me pa ali ste se kakšni določeni hrani že takoj odpovedale, prepoveda za nosečnice?

Danes em poklicala za G pregled in ga imam 7.1. Potem je nekja govorila glede ultrazvoka, pa me zanima kako je s tem? A te to pošlje ginekolog po prvem pregledu ali se sama naročiš?

Hvala vam že vnaprej!

papa :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zame prvič....
1.12.2004 12:19:47   
Grascakinja
Dobrodošla srečka :nosecka: in čestitam za :duda:!!!!

Kot sem tudi jaz danes izvedela, je špikanje normalno, če nima še dodatkov (izcedek nenavadnih barv).

Kar se tiče hrane, po kateri sprašuješ, si morda lahko pogledaš temo Miti in legende o hrani, par dni nazaj v forumu Prvič noseča, tam smo nekaj razglabljale o tem. Če ne pa ti bo po verjetno še katera od :nosecka: v našem forumu povedala.

Prvi (vaginalni) UZ naredijo v sklopu rednega pregleda, in tam boš že lahko videla svojo pikico. (pa kako slikico nam pol prinesi pokazat). Ginekolog ima (vsaj večina) ponavadi ultrazvok v sklopu svoje ordinacije, zato se ti ni treba na to nič posebej naročati, vseeno pa se pozanimaj pri sestri, ali je pri tvojem tudi tako.

Se še kaj beremo!

Želim lep dan, :rozica:
Pupa24

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zame prvič....
1.12.2004 12:20:29   
jagoda
Čestitam!

Zdaj, ko sem tole sprebrala, sem se spomnila, da sem imela ZM lani 24.10. in sem nato 26.7.letos rodila najlepšega fanta na svetu. Joj kako čas beži! Lani tak čas je bil še mala mala pikica, letos pa je že 9kg-ski korenjak, ki se smeji , pogovarja, vriska, sedi(ob podpori), pase kravice, se že poskuša plaziti, pa mu še ne gre, drži glavico pokonci, prijema igračke in nosi vse v usta, še malo, pa bo dobil prvi zobek...

Samo da veš, kaj te čaka drugo leto tak čas. Ti kr uživaj v vsakem dnevu nosečnosti.

Glede hrane pa: Ne: salam, pršuta, svežih in plesnivih sirov, paštete, premalo pečenega mesa, surovih jajc (majoneze) - bojo še druge punce napisala, se ne spomnim več.

Pa ne pozabi jesti tablet folne kisline!!! Nujno, čimprej!

Čimlepšo nosečnost ti želim!!!!

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zame prvič....
1.12.2004 12:26:13   
ery
Pupa24 in Jagoda hvala za želje...

Glede špikanja... To me je začelo včeraj, vendar pa imam nekaj "mat", bledo rdečega izcedka... Pa me je postalo strah.
Vendar mi je ena napisala, da je to normalno v majnih količinah, ker se plod vgnezdi v maternico-nekaj takega... Če je pa na tak način kot M, pa ni uredu.

Povem vam, da ni na tak način kot M, samo vsake toliko časa - po lulanju, je mal rdeče na papirju...

Upam da je to vse uredu..

:angel:

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zame prvič....
1.12.2004 13:01:16   
barby*
Ery čestitke za dve črtici:bravo::bravo::bravo:
Verjetno gre za vgnezditveno krvavitev. Sam izcedek pa se v nosečnosti poveča zaradi delovnja hormonov.
Če pa se v nekaj dneh ne neha, pa le pokliči G, da boš bolj mirna!

Lepo nosečnost ti želim!

lp barby:metulj: in:love:23t3d

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




cepljenje pri 3 mesecih
ocka818

lep dan vsem članom ringaraja spletne strani imam eno vprašanje zanima me ali kdo mogoče ve če otrok nima zdravstvenega zavarovanja kolikšna je cena cepljenja hvala za vaše odgovore in lep pozdrav

1 (86%)

1 (14%)


Število vseh glasov: 43

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!