|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strije!
13.9.2007 13:27:31   
Anonimen
Drage mlade mamice!
Zanima me ali katera uporablja kremo proti strijam od Loccitana, ali kaj uporabljate, ker imam prsa že zelo napeta pa bi kar počasi začela z nazanjem-sicer sem šele na začetku nosečnosti ampak vseeno.
Hvala.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strije!
13.9.2007 13:29:56   
Anonimen
ti kr maž. s čimerkol.
al bo pomagal al pa ne je pa druga pesem. strije so predvsem odvisne od tipa kože. js se nism nč mazala pa niti ene strije

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strije!
13.9.2007 13:32:06   
sani1
Od Loccitana stavri so super, vsaj zame. Jaz uporabljam vse njihovo in moram povedati, da sem zadovoljna. Sem ravno prišla iz mesta z novim njihovim glosom od pomaranče, da se mal pohvalim. Začni se pa mazati čim prej in tudi "joške" maži in neguj, ker so zelo občutljive...
Lep dan!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strije!
13.9.2007 13:32:42   
sani1
Lara blagor tebi!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strije!
13.9.2007 13:51:15   
*tajda*
Sem se pred leti ful zredila in nisem dobila niti ene strije,tudi moja mami je trikrat rodila in prav tako ni imela nikoli nobene strije.Tako sem mislila da bom med tistimi srečnicami ki ne bodo imele strij med nosečnostjo.Do 33 tedna ni bilo ne duha in ne sluha o strijah,čeprav sem se redno mazala z vsemi mogočimi kremami so se mi zadnji mesec naredile skoraj po vsem trebuhu in me je kar groza pogledat.Nikoli nimam suhe kože po trebuhu in nikoli me ni srbela pa tudi bolela me ni koža kot nektere pravijo da so jih strije bolele.Meni so se dobesedno naredile čez noč.
Ti se lepo maži,če bo pomagalo super,če pa ne pa vsaj ne boš imela slabe vesti da nisi naredila nič.Vse je pa odvisno od tipa kože.Jst sem mislila kolk imam elastično pa še mazala sem se fino pa sem jih vseeno dobilauser posted image

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strije!
14.9.2007 9:15:59   
malamalinca
jao, te strije
z njimi je pa tako, da se lohk mažeš s ta najdražjo kremo na svetu, pomaga pa tolk kot navadna nivea.
Jaz priporočam olivno olje.
Sicer pa se se jaz v prvi nosečnosti non stop mazala, pa sem vseeno vsa popokana.user posted image

Strije so pač davek na dojenčke, nimaš kej

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strije!
14.9.2007 10:01:30   
Lanchy
Mislim, da je res vse odvisno od strukture koze in ne cene kreme ali olja, ki ga uporabljas...seveda se vse mazemo in upamo, da jih ne bomo dobile...user posted image .
Zase sem skoraj prepricana, da jih bom imela, saj jih imam ze sedaj, pa se nisem bila nikoli prej noseca....kilce gor, kilce dol....pa so se strije nardile. Na sreco so tako zelo neopazne, ampak kolikor sem pa nosecniskih videla, znajo bit pa kr grde...Pa kaj cmo, to je davek na dojenckauser posted image

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strije!
14.9.2007 10:09:33   
Naša črtica koraka
Kar kamen se mi je odvalil od srca ko sem odprla post, sem namrec najprej v naslovu prebrala STIRJE, kot štirje ... torej eden več kot trojčki! user posted image  Uf, štirje so večji problem kot strije, a tudi strije niso kar tako!

Glede strij pa ... mažem se z domaco kremo z osnovo olivnega olja in ameriskega slamnika.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?