|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fredov obroč
27.11.2004 10:15:29   
mojcanaja
Zanima me kje lahko kupim fredov obroč in kakšna je cena?
LP:sloncek::sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   fredov obroč
27.11.2004 10:22:45   
Pupica
ponavadi ga lahko kupiš na tečaju plavanja dojenčkov.
http://www.plavanje-dojenckov.tk/
stana pa 6.500 sit.
:sloncek:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   fredov obroč
27.11.2004 11:42:52   
dory
Super punce..tole vprasanje sem hotla zastavit tud sama,ker bo nasa cebelica zacela s plavanjem :)

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   fredov obroč
27.11.2004 12:10:56   
mirka
A bo katera sla mogoce na Bled? Ker tudi midve sva se vpisali ze septembra pa so nama rekli da je ze vse zasedeno in da bova verjetno v januarskem krogu.

A je pogoj kupiti ta obroc ce hoces iti na tecaj plavanja z dojenckom?
Lep pozdrav!

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   fredov obroč
27.11.2004 12:24:48   
Pupica
mirka, se dobro da sta sploh prišli v januarski krog.Jaz sem klicala, pred 1,5 mescem, pa je bilo že bvse zasedeno.No sj je za naja še boljše, ker moja princeska rano januarja dopolni 4 meseece, pred 4 meseci, pa baje ne sprejemajo.

Na BLedu lahko kupiš obroč, baje pa stane na bledu 5000 sit.:ups::ups::ups:ne vem točno:zmeden:

:kuza:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   fredov obroč
27.11.2004 12:29:37   
mirka
Ja upam da bova prisli na vrsto januarja ker nihce nic ne klice so mi pa rekli da me bodo obvestili.

Je pa drago ,20.000 sit za deset ur in nazacetku so koj po 10minut noter. Saj vem da pri otrocih ni za sparat ampak je pa kar znesek...Zato me zanima ali lahko tam dobis obroc v izposojo ali ga moras kupiti.

Bye!9nebesa

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   fredov obroč
27.11.2004 13:01:49   
Pupica
aja:ups: za izposojo imjo tudi obroče(vsaj do nedavnega so imeli)
Ja res je da so na začetku bolj malo v vodi, ampak samo 10 min???Je to preverjena info??:((Naša je že v čebričku po več kot 10 min:zmeden:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   fredov obroč
27.11.2004 13:02:18   
Pupica
aja... mirka a pol se srečamo na plavanju?:)-

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   fredov obroč
27.11.2004 14:16:17   
dory
Da so na zacetku otroci notr samo deset minut???? Nas je tud v cebricku vec kot 10 min??? Je lahko kaj dalj? Katera ima info s prve roke??

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   fredov obroč
27.11.2004 14:43:27   
Pupica
to tudi mene zanima teja. ker se mi zdi malo malo, vsa procedura, preoblačt, p oči, pa mami, pa dojenčk, za 10 minut???
Mi bi tud dlje ostal, sej ne več kot 20, 25 minut ampak 10 je pa res malo?
Punce, ki ste bile že na plavanju, kakšne so vaše izkušnje!!!!?

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   fredov obroč
27.11.2004 14:47:18   
ciciban
Res je,da so na zacetku-prvic samo 10min v vodi.Mene je to zelo jezilo. Otrok pogrunta,da mu je vsec,ga moras pa ven z vode vzet.Sama nisem bila s tecajem zadovolna-prevec sem pricakovala.Za ta denar,premalo dobis.Otrocki uzivajo v vodi,kasnega velikega sodolovanja pa nisem pri nobenem opazila.PS-obroc,rabljen le na tecaju-lepo ohranjen-prodam na tel.041-372-104-lj.

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   fredov obroč
27.11.2004 14:47:52   
ciciban
cena 3.500sit

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   fredov obroč
27.11.2004 15:53:44   
mirka
Ja ko sem klicala septebra za vclanitev v tecaj mi je tista zuenka malo razlozila in rekla da so na zacetku po 10 min noter pol pa naj bi bili zmeram dlje. Tako da se tudi jaz predomisljam ali iti ali ne. JAz tudi pricakujem veliko pa sem slisala da ni vse tako. Res pa je predrago.

Doma jo dam v Flipperja, v banjo natocim vodo in okol nje plava en kup igrack in ni vecejga veselja in vriskanja. Uziva 100 na uro.

Bom se premislila malo ali bome sle ali ne.

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   fredov obroč
27.11.2004 16:56:58   
dory
Ma mi bomo vseen probal...mal za razgibavanje...bomo videl :)

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   fredov obroč
27.11.2004 23:17:21   
Anonimen
Voda v bazenu ni tako topla, kot je doma pri kopanju. Verjetno se morajo zato počasi navajati. Je pa res ful drago,. Za tisto, kar nudijo..., pa saj več itak neimajo kaj. Mi smo imeli to plavanje na začetku v Kranju na olimpijskem bazenu (v malem bazenu), ker so tistega v zdravstvenem domu preurejali. Vaditelji niti v vodo ne grejo, samo mamicam govorijo, kaj naj delajo. Malo ga s kanglico s curkom polivaš, tako bolj od ozadaj, da se ozira za curkom in se začne obračati v vodi, potem mu ponujaš igračko, ki je ne doseže, pa se more potruditi in pač nekaj začeti migati, da pride do nje, pa kaj se še dela: ja, pa nogice si prisluniš na trebuh, tako da je obrnjen proč od tebe, nato naj bi se otrok odrinil. Ali pa tole: obrnjenega imaš proč od sebe, držiš ga za stopalčka in mu sonočno porivaš nogice in zraven govoriš žaba, žaba, tu naj bi se naučil plavanja s sonočnim odrivom, kar se menda da naučiti otroka, ki se še ne postavlja na nogice. V naši skupini je edini poštekal otročiček z Downovim sindromom, tako je šibal okrog bazena, da je bilo veselje, še meni so šle kar solze sreče v oči, kaj šele njegovemu očku, ki je kar žarel. Kaj drugega se pa ni dogajalo. Mojemu Tiborju je bilo ful dolgčas. Komaj sva zdržala tisti 20 mint ali pol ure ali koliko že traja. Pa sva šla v dva tečaka. Ampak ne, vse drugo je bilo bolj zanimivo kot biti v vodi. Proge, pa stopnice, potem, ko pa je že po kolenih dirkal okoli bazena, ga pa sploh drugače kot z jokom nisem več v bazen spravila.

Ma, za probati je, samo da ne boste preveč pričakovale. Bolje biti prijetno presenečen, kot pa razočaran. No ja, pa saj večina jih uživa. Samo drago je pa res.
Ampak to je šele začetek, kar se draginje pri športnih udejstvovanjih tiče. Mi premišljujemo, kako bomo smučali. Sedaj bo treba počasi res nazaj začeti. Kar se mene tiče, mi je vseeno, če sploh več na smuči ne stopim, se mi zdi tako brez veze drago, da bi za ene dan Krvavca dala 15.000 SIT! Pa bom pač morala, ampak samo zaradai tamalga. Sicer zaenkrat hvalabogu še ne bo treba na Krvavec, počasi pa se bomo tudi na to morali (finančno) pripraviti.

Uf, sem se pa razpisala. Me kar prsti bolijo. Gotovo je ful napak, ampak se mi ne da še enkrat brati, se opravičujem.

Veselo čofotanje!

(odgovor članu mojcanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?