|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rižolino Podravka
5.9.2007 8:57:37   
Liona
Ojla,

našemu sončku že kar nekaj časa mleko gostim z omenjenim rižolinom. Pred slabim tednom pa smo po nasvetu pediatra uvedli rižolino kot samostojni večerni obrok. Nekaj časa ga v našem hipermarketu ni bilo možno dobit (sem kupila Milupa riževo kašico, ampak mu ne paše), včeraj pa so ga končno dobila, ampak glej ga zlomka. Na škatli piše, da je od 6. meseca dalje (prej je bilo od 4), sestavine pa so iste (riževa moka z vitamini). Zdaj sem v dilemi kaj naj naredim. Na Bebi rižkotih je sicer etiketa, da so za 4 mesece, ampak imajo dodane različne okuse (banana, hruška...). Se kateri sanja zakaj se gre? user posted image

Lp,

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 10:32:23   
blue sky
Mogoče je ta rižolino bolj grobo mlet od tistega po 4. mesecu, da dojenčke bolj nasiti user posted image .

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 10:53:51   
poliloni
Off topic: našega ta malega je rižolino full zaprl - samo v opozorilo, če se vam slučajno zgodi, pa ne boš vedela zakaj ne more kakat - možen vzrok je rižolino.
Če pa nisi sigurna zaradi mesecev - probaj raje od Alnature (DM), so te kaše veliko manj sladke + imajo še proseno, mešano,...
Pa dober tek!


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 11:51:58   
felicia
A ta rižolino si ti dala že pred dopolnjenim 4 mesecom?user posted image A  to se načeloma lahko?

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 16:21:43   
Liona
Ja, pri dveh mesecih sem začela hrano gostit z rižolinotom. Po nasvetu pediatra. Bilo je vse kul.
No, danes sem dobila Rižolino za 4 mesece. V Šparu. Super. čeprav je vse isto. user posted image

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 18:05:05   
felicia
Üpam da nisem preveč firbčna ampak me zanima zakaj si začela dodajat rižolino? A ni pridobival na teži al kako? Jaz bi scojmu tud mal dodala, ker se mi ponoč zbuja na tri ure pa bi s tem hotla podaljšat njegov spanec. A misliš da bi mi ratalo?

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 18:30:06   
jedmoj
Liona, pozdravljena!
Vse bolj se mi dozdeva, ko berem, da se poznava iz Lj porodnišnice.
Naš Janezek, je namreč rojen na isti dan.
Lpuser posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rižolino Podravka
5.9.2007 21:43:04   
emaa
felicia postopoma mu ga uvedi merico po merico v flaško do prave gostote, da ti ga ne zapre, če ga dobi prehitro. Luka ga je tudi hitro dobil za večerni obrok, saj se je zvečer nažiral in mi bi pri 2-3 mesecih pojedel tudi 300ml mleka, pa smo zato uvedli rižolino, da se mu želodček ne raztegne. Pomaga pa večinoma, da prespi noč. David jo je po njem brez problema prespal (Luka jo je prespal že prej). 

(odgovor članu jedmoj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rižolino Podravka
15.9.2007 22:13:25   
zelva
Koliko pa date rižolina v flaško? Moj zdaj poje 210ml aptamila2! Ker pa ful poliva sem danes kupila rižolino da bi zgostila, nisem še pripravila ker nevem koliko bi dala v flaško?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rižolino Podravka
16.9.2007 10:28:13   
kaya2007
v 210ml dam jaz približno 2 žlički in pol rižolinota. naredi po občutku, moja gostejšega niti noče.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rižolino Podravka
16.9.2007 12:57:17   
kaya2007
v 120 dam 2 žlički in pol, ne v 210...

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rižolino Podravka
16.9.2007 16:47:13   
zelva
A pa ji daš to z žličko al po flaši? Pa normalno nardiš obrok mislim na merice praha + rižolino?

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rižolino Podravka
16.9.2007 19:21:10   
kaya2007
v flaški, normalno naredim aptamil in ga potem zgostim z rižolinom.

aja, pa večjo luknjo boš rabila,jaz sem kupila od aventa tisti cucelj kjer lahko nastaviš na večji pretok. drugače pa prodajajo tudi tak luknjač za luknje večat, chicco npr. ga ima.

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 11:01:10   
lilka
Jaz sem tudi misila začet prvo GH z rižolinotom in to tem od Podravke. Torej če prav razumem, začnem kao za kosilo in v flaško z Novalcaom 2 zmešam najprej 2 žlički. Jaz sem mislila, da bi ji dala raje na žličko malo gostejšega. Pa še nekaj mi ni jasno, a če začnem z rižolinom, potem ji ne probavam dajat sadnih obrokov napr. sok iz jabolka, al kako meni še zdaj ni jasno toleuser posted image .

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 12:34:31   
Pikca
A ta Podravkin rižolino vsebuje kaj mleka? Sprašujem, ker je naš verjetno alergičen na KM.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 12:46:08   
Liona
Pikca, samo rižolino je brez mleka. Rižoti z okusom banane pa vsebujejo sledove mleka. Obstaja pa tudi riževa kašica od Milupe, ki je prav tako brez mleka. Jaz pa sem našemu sončku včeraj kupila še v DM-ju riževo kašico z okusom jabolke in hruške. Tudi brez mleka. Pa full jo ima rad. Sicer pa je naš pišek danes zjutraj pojedel že 3/4 banane. user posted image

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 12:51:16   
Pikca
o hvala Liona, kako pa se reče tej kašici iz DMa?

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 12:57:29   
hariba
mojo tastarejšo hčerko je grozno zaprl podravkin rižolino, zato ga Zoji še nisem dala, čeprav že enkaj časa je sadne in zelenjavne kašice, tudi riž z korenčkom vnedar je ta ni zaprl. Jaz se čim bolj izogibam raznim idustrijskim pripravkom, tudi čokolina ne bom dajala skoraj nič.
Verjetno so kašne nove "raziskave" pokazale, da je bolje dajati po četrtem mesecu, v sparu pa si dobila še staro zalogo. Jaz se nato sploh več ne oziram, včasih, je tudi na čokolinu pisalo po 6. mesecu in ne šele po 8., na sokovih hipp pa po 12 tednu.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 13:17:38   
Liona
Pikca, riževa kašica Alnatura z jabolkom in hruško. Brez glutena in mleka ter brez dodanih sladkorjev.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 13:53:03   
kaya2007
Jaz sem tudi misila začet prvo GH z rižolinotom in to tem od Podravke


mi sploh še ne uvajamo GH, rižolino imamo samo za zgostit mleko in da je bolj nasitno, ker tamala ne je rada. drugače lahko to prakticiraš od 2. tedna naprej, seveda s primernimi riževimi kosmiči. dam ji pa zvečer, preden gre spat, torej za lahko noč user posted image  ko bom začela uvajat GH, bom pa za začetek dala kakšen jabolček, korenček za kosilo...ne vem, rižolino se mi zdi bolj malica kot kosilo.

naša je pa full poredko kakala, odkar jemo rižolino, pa kaka vsak dan user posted image  tko, da čist odvisno od otroka...

rižolinov pa full obstaja brez mleka, saj na škatli piše. mi uporabljamo od DMja (alnatura), od hippa v zeleni škatli, bio piše gor in od nestle iz italije v piksni. imam pa tudi od milupe brez mleka. ogroooomno je tega!

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rižolino Podravka
18.9.2007 14:25:23   
Liona
Tudi naš po teh kašicah full lepo kaka. Prej je bil pa vedno zaprt. Odkar smo uvedli rižolino, smo pokakani vsak dan, včasih tudi 2x.user posted image

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?