|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj naj napišem pritožbo?
25.9.2007 12:26:54   
atinav
S 1.oktobrom, gre tudi Liam v vrtec, ker se mi zdi da  bomo čisto preveč plačali vrtc za dva otroka, bi se pritožila. A je smisel da se pritožim na to odločbo, ki smo jo dobili prejšni teden, ali raje počakam do 15. novembra, ko moramo itak dati spet nove vloge? No če se zdaj pritožim in v primeru če mi ugodijo, a mi to velja al se moram potem, ko dobimo novo odločbo spet pritožituser posted image ?

Hvalauser posted image

_____________________________

TIAN nas je razveselil 20.02.2005, LIAM pa 19.10.2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj naj napišem pritožbo?
25.9.2007 12:58:51   
Pikaču
Pritožba je možna samo na izdano odločbo, tko da se pritoži že sedaj, ampak preveri, če že nisi zamudila roka za pritožbo (mislim da je 8 ali 15 dni od prejema odločbe). Do 15. 11 pa je potrebno dati vlogo za znižano plačilo vrtca, po tej vlogi ti izdajo odločbo (priložiti moraš dohodnino za leto 2006, če jo še nimaš za leto 2005), nakar imaš spet možnost pritožbe.
Da boš sigurna, povprašaj na občini stalnega prebivališča, pa ti bodo svetovali.



(odgovor članu atinav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj naj napišem pritožbo?
25.9.2007 13:20:10   
Dajanax
Jaz sem se tudi pritožila...odgovora še ni.

Pazi na 15 dnevni rok za oddajo pritožbe.

(odgovor članu Pikaču)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj naj napišem pritožbo?
25.9.2007 14:17:04   
Lenny
Pritoži se takoj, ker ti z dnem prevzema odločbe začne teči pritožbeni rok. Prav tako so ti dolžni tudi v 15.dnevnem roku odgovoriti na tvojo pritožbo.

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?