|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 9:20:42   
Strawberrie Cherrie
Dejte mi povedat kako rešujete problem z nakupovanjem. Jaz sem včeraj raje šla v trgovino s 3xl comfortom, ker precej nabašem, pa mi je potem fajn, da stvari zložim pod voziček, pa greva. Ampak tole z zappom mije pa nerešljivo? A je katera pogruntala, če paše kakšna košara na voziček?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 12:39:38   
Anonimen
Na angleškem ebayu prodajajo prav košarice za pod zappa. Na isto foro, kot jo imaš npr. pod freestyleom, samo da je prirejena za zappa. Si me spomnila, da je še nisem nabavila in da jo moram.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 13:24:20   
Anonimen
Jaz sem v Mullerju kupila kar tisto mrežo, ki jo nataknem na ročaje. SIcer je ne smem preveč napolnit, ker se potem Zapp prekucne user posted image

No, to je pač "prednost" Zappa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:11:35   
Strawberrie Cherrie
Tašonka, hvala, grem prečekirat...drugače bom pač ubrala način Sunqueen, če ne bom našla košare. Btw, a je katera poizkusila, če paše košara od Buzza gor?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:13:22   
Strawberrie Cherrie
http://i18.ebayimg.com/05/i/000/b5/40/a582_2.JPG

Tole si mislila Tašonka? Ali katera ve kako se obnese, ker mi fejst na 'knap' zgleda na prvo kolo? je pa 10funtov, ni drago...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:13:53   
kofetek2010
ne paše, ker pri Buzzovi imaš imaš vodilo, ki ga vtakneš nekam h kolesu (spredaj) user posted image  


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:15:20   
rija
uh, tole pa mene tudi pri zappu ful motiuser posted image  mam ono mrežo iz mullerja, pa mi prevrača vozek ali pa se tisti ježki odpenjajo....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:19:01   
kofetek2010
Problem z nakupovanjem pa rešujem tako, da z Zappom ne nakupujem. user posted image  Kaj manjšega pa vtaknem na streho ali pa v rukzak. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 14:51:03   
Strawberrie Cherrie
Se pravi Buzz košara odpade...


user posted image , jana, a ti si ga kupila samo za kofetkanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 17:49:34   
frutka_
Gor imam namontirano visečo mrežico iz Mullerja in je kar močna-se mi ježki ne odpenjajo. Spodaj pod sedeže, na ogrodje vozička, pa idealno paše pakl plenic. Sem jih že enih parkrat tako tovorila in ni bilo problema. samo zatakneš jih med palice/ogrodje spodaj in pelješ. Večjega nakupa ziher ne boš vozila.

LP

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 18:00:00   
Strawberrie Cherrie
No, pa sej nisem mislila zdej, da bom pol prasca vozila tko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 18:26:03   
Jančika_
Če kaj pomaga - mrežica iz DM-a ni na ježke, ampak na take plastične zaponke in ni šans, da se odpne.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 20:26:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

http://i18.ebayimg.com/05/i/000/b5/40/a582_2.JPG

Tole si mislila Tašonka? Ali katera ve kako se obnese, ker mi fejst na 'knap' zgleda na prvo kolo? je pa 10funtov, ni drago...


Ja, nekaj takega. Mislim, da sem boljše tud vidla. Je že en čas, kar sem ledala nazadnje za te košarce.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 20:34:51   
Anonimen
No, tegale sem zdele npr. našla, pa mi lepše izgleda.
klik

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Lastnice Zappa - košara
16.9.2007 20:39:27   
Anonimen
Pa tale je ista in samo en bida, je trenutno nižja cena.
klik

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Lastnice Zappa - košara
17.9.2007 22:10:27   
pravljica
jaz imam tudi mrežico...iz BC, ne me vprašat za firmo user posted image  je črna, napne se zgoraj z 2ma zaponkama in 2 sta ob straneh, tako da mrežica ne binglja okoli...če gremo po večji nakup, gramo itak z avtom v večjo trgovino, tam pa mali sedi v nakupovalnem vozičku user posted image  po mestu pa je ta mrežica čisto dovolj, če je več, nesem v eni roki, plenice pa pod voziček...še nisem imela problema, kam s stvarmi user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?