|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 mesečniki
1.10.2007 15:25:42   
mamci
... kaj vse jim pripravite za jest?

hvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 mesečniki
1.10.2007 15:48:13   
taška30
Jst samo odpnem modrc in ponudim.user posted image  Vsak dan isto, bogi otrok.user posted image

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 mesečniki
1.10.2007 17:11:40   
zoom zoom
Naša je do sedaj jedla že: krompir, bučke, malancane, korenček, grah, brokoli, jabolko, banano, breskeve, marelico, hruško in melono, riž, mogoče sem še kaj pozabila, aja pa slive (kuhane). Dobi en obrok, včasih ima dovolj, da ni treba še podojit, včasih pa jo potem še podojim. Pa zvečer dobi mlečno kašico.

Sicer je pa tako kot pri Taški 30, čeprav ni več zadovoljna če je samo to.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 mesečniki
1.10.2007 19:27:43   
Anonimen
Pri 5,5 mesecih sem šele začela uvajat GH, tako da ni bilo ravno pestro.
Po 6. in po 7. pa večino zelenjave in sadja, glutena in KM pa še ne. Gluten sva začeli pred kratkim šele.

(odgovor članu zoom zoom)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 mesečniki
1.10.2007 19:50:10   
ELA06
Midve sva se do 6 meseca samo dojili. Potem sem pa začela s korenčkom, krompirjem, brokolijem ,cvetačo itd Najprej zelenjavo, potem sadje. Od 9. meseca pa je to, kar jemo mi. Kosilo malo prilagodimo njej.... začelo se je pa tako, da ni hotela jesti to kar smo pripravili samo zanjo ampak je bilo tisto kar je bilo na našem krožniku bolj slastno.... V bistvu je kar vse in to zelo rada! user posted image Hvala bogu!

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 mesečniki
21.10.2007 17:26:10   
kate_mario_rok
jaz ji dajem banano,jabolko,korenje krompir cvetačo rižko in seveda aptamil ker mi  je zmanjkalo mleka in juhico v kateri je malo kokošjega mesa

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 mesečniki
21.10.2007 21:02:53   
kaya2007
pri nas je na jediliniku zaenkrat le mleko in včasih malo rižolina v mleko.

(odgovor članu kate_mario_rok)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?