|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj na ctg?
18.9.2007 14:24:32   
marinci
Pri moji ginekologinji je tako, da ko prideš rečeš sestri da imaš CTG, te da na CTG in potem imaš še pregled pri G. Ko sem bla v 32 tednu sem šla na CTG, ker sem slabo čutila otročka. Blo je vse vredu, tud na UZ. Naslednji pregled imam v 35 tednu in mi G. ni nč rekla za ctg, sestra ko me je pa naročala pa je rekla da bi imela najprej ctg. Zdej pa nevem, če je potrebno, da grem na ctg, da nebi pol G. bla huda zakaj sem delala ctg, če ni potrebno.
A naj grem prej na CTG ali ne?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 14:39:02   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz imam prvega čez 4 tedne (37t), če me prej ne bodo dali v bolnico.
Sem pa bila v prvi nosečnosti od 33 t v bolnici in so mi ga delali 2x na dan.
Jaz bi na tvojem mestu šla. Saj ni nič slabega, pa še slišiš kako mali razgraja po tvojem trebuhu.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 14:48:58   
Blejka26
jaz ga v prvi nosečnosti sploh imela nisem.To se mi je zdelo fu čudno,saj me je še en teden pred rokom naročila pri sebi na pregled.Seveda sem potem prej rodila..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 14:56:51   
Ninica
jaz sem prvega imela v 37. tednu. Ko sem bila pa prvič noseča pa že v 33. tednu, ker sem imela krče

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 14:59:50   
Anonimen
Jaz sem imela 14 dni pred PDP-jem 2; naslednjega pa imam v ponedeljek (dan po PDP-ju), če do takrat ne bo nič. Ampak upam, da bo.

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 17:50:43   
jinksy
Jaz sem prvi CTG imela v 36. tednu pa še to zato, ker sem imela težave in so mislili, da bom prej rodila. Nato so me naročali enkrat na teden. Zdaj sem v 41. tednu že čez rok pa me na CTG naročajo vsaki drugi dan.
Če boš zaradi narejenega CTG bolj mirna kr pojdi na njega in se ne oziraj na to kaj ti bo rekel tvoj ginekolog, za moje pojme so itak prešlampasti in se jim marsikaj zdi nepotrebno. No so pa tud izjeme, ne smem tako posploševat, ampak redke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 18:52:51   
Naja30
Pri moji G je ponavadi tako, da imaš ctg vsakič od 37.tedna tedna dalje. Že sestra te sama da, ko vidi dolžino nosečnosti.

(odgovor članu jinksy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 19:52:45   
Tanayya29
pri nas Ctg naredijo tudi zadnji mesec!Prej pa,če so kakršne koli komplikacije..
in tudi v Materinski šoli so nam tko povedal.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 20:06:21   
Anonimen
Jaz sem imela prvi CTG (in potem redno 1x do 2x na teden) že od konca decmbra (PDP 1.2., rodila 7.2.) in sicer zaradi visokega pritska in slabih izvbidov vode, pa še zatekale so mi fejst noge. Torej preventivno.
Vprašaj svojo G.

(odgovor članu Tanayya29)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 20:13:59   
Petraa
mogoče je zdravnica pozabila.če je sestra tako rekla pa pojdi kaj .v 1 nosečnosti sem ga jaz imela  v 34 tednu,v drugi pa v 35 tednu.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj na ctg?
18.9.2007 21:03:11   
Nikki24
Jaz sploh nisem imela CTG-ja do sprejema v porodnišnico, rodila pa sem 4 dni pred PDP. Sem imela pa vedno UZ in je bilo vedno vse OK.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?