|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hitro pomagajte
27.11.2004 16:52:59   
mišika
Pri BOFROSTU sem kupila LASAGNE, in sedaj ne vem ali moram odstraniti folijo ki je po vrhu. Mislim da bom pekla v pecici in ne v mikrovalovki. Pise da naj jo pecem pri 120 stopinj 25 minut.Ali jo lahko pecem v tej posodi kot je ali naj jo presipam v drugo.
Pomagajte tiste ki to obvladate.
Misika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hitro pomagajte
27.11.2004 16:55:47   
dory
Jaz sem jo zmer rajs dala v stekleno...boljsi filing...drgac pa kokr vem s folijo ne smes pect v mikrovalovki...

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hitro pomagajte
30.11.2004 8:35:44   
Nia
Ma jaz kr pečem s folijo, mogoče jo mal prepikaš z vilčko, pa to je to. Daš v mikrovalovno na 30 min, al manj, pol pa kr lepo na krožnik. To mi počnemo doma kr naprej.

Dober tek!

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hitro pomagajte
30.11.2004 8:36:44   
Nia
Samo folija mora bit prozorna, ne alu!!!

(odgovor članu mišika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?