|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatekanje v34 tednu
23.9.2007 16:37:49   
*erika*
mena pa zanima kako je z zatekanjem nog v nosecnosti? noseca sem34 tednov in tezko hodim in tezko stojim,noge so mi tatekle tako mocno da ne morem obut svojih tenisk.kaj nj naredim
     
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zatekanje v34 tednu
23.9.2007 16:39:59   
Naja30
Se zgodi, ja user posted image  Moji prijateljici se je tudi.
Imej noge na visokem, na stolu, da se vzpostavi cirkulacija. Naredi si kopel za noge, naj te dragi zmasira.
Na pregledu pa le povej, da bo G preverila še druge stvari.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zatekanje v34 tednu
23.9.2007 16:44:28   
poliloni
Meni so na koncu full zatekale. Pomaga, če jih imaš malo bolj visoko - npr. ko ležiš si daš vzglavnik spodaj, čim manj stoj, ne jej preveč slanih stvari,...
Jaz sem tudi kadar sem sedela imela nsproti še en stol in noge gor, pomagala mi je pa tudi masaža - za kar so naši najdražji zelo priročniuser posted image


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zatekanje v34 tednu
23.9.2007 16:53:57   
tejkag
O ja to mi je pa nekam znano. Ja tudi sama sem proti koncu nosečnosti zelo zatekala, ne samo v noge. Čim več počivaj in jej neslane stvari, je neokusno, ampak kaj pa hočeš. Poleg vsega sem imela jaz še visok pritisk in našli so mi beljakovine v urinu, par dni sem bila v bolnici, ampak  mi itak niso mogli nič pomagat. Na srečo se je vse dobro izteklo.Pač počivaj in  počivaj....

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zatekanje v34 tednu
23.9.2007 16:57:06   
*erika*
hvala za odgovore.sj to ze pocnem samo imam daoma se enega otroka ki je star leto in pol tako da nimam kej prevec casa zase.


(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zatekanje v34 tednu
23.9.2007 17:47:59   
PBJ
Meni nič ni pomagalo.
Je pa res, da več  kot sem bila na nogah slabše je bilo.
Izogibaj se soli, če je mogoče preveč uporabljaš.






























































_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?