|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Navajanje na ninico
23.9.2007 22:21:09   
atanja
Kako otroka(če ga sploh lahko)navadim na ninico? Zdaj ga uspavam če pleševa po sobi na natalijo verboten....user posted image Ker pa gre v vrtec bi rada da bi se na eno stvar navadu da se bo počutil bolj varnega....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Navajanje na ninico
23.9.2007 22:39:13   
eya
Jaz sem mu jo pač dala vsakič v posteljico, pa jo je počasi posvojil. Je bil pa dosti mlajši, okoli 6 mesecev je bil star, ko jo je dobil.

Za v varstvo pa vseeno nima te ninice, ker to ima skoz v posteljici. V varstvu ima pa enega drugega pliškota, tudi tam ga ima skoz v posteljici. Ni pa rabil se kaj posebej navadit na tega drugega.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Navajanje na ninico
23.9.2007 22:40:24   
Anonimen
Ela ima za ninico kar pleničko. Vedno ko sem jo uspavala, sem ji jo dala, da jo je objela in zdaj ne zaspi več brez nje. user posted image

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Navajanje na ninico
24.9.2007 7:31:26   
Freycha
moje mnenje je, da otroka čim manj delat odvisnega od nekih zadev, brez katerih potem ne more. Se mi zdi, da imajo potem prevelike travme, ko se starši na lepem odločijo, da je pa otrok to prerastel. Ogromno otrok hodi v vrtec brez katerihkoli cunjic in igračk, itd..., pa smo čisto dobro shajali. Po drugi strani pa poznam ogromno otrok, ki so doživljali globoke travme, ker:
- se je njihova igrača/cunja/duda tak znucala, da bi mogli zamenjati, pa otrok ni hotel
- so se starši odločili, da otrok tega ne potrebuje več
- se igrača/cunjica/duda izgubi, ali pa iz jeze kak otroček v vrtcu namenoma uniči.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Navajanje na ninico
24.9.2007 7:44:56   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

moje mnenje je, da otroka čim manj delat odvisnega od nekih zadev, brez katerih potem ne more. Se mi zdi, da imajo potem prevelike travme, ko se starši na lepem odločijo, da je pa otrok to prerastel. Ogromno otrok hodi v vrtec brez katerihkoli cunjic in igračk, itd..., pa smo čisto dobro shajali. Po drugi strani pa poznam ogromno otrok, ki so doživljali globoke travme, ker:
- se je njihova igrača/cunja/duda tak znucala, da bi mogli zamenjati, pa otrok ni hotel
- so se starši odločili, da otrok tega ne potrebuje več
- se igrača/cunjica/duda izgubi, ali pa iz jeze kak otroček v vrtcu namenoma uniči.....


se podpišem

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Navajanje na ninico
24.9.2007 8:34:37   
Naja30
Sem ji kupila  ninico z namenom, da jo bo imela za spat, pa je ni nikoli ni vzljubila do te mere. Je niti nisem silila. Naj se navadi otrok čim bolj sam zaspat, pa bo nejlepše. Da so prvi dnevi v vrtcu lahko jokajoči, je pa normalno.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Navajanje na ninico
24.9.2007 12:20:24   
ema79
pri nas sem na žalost zadnje čase velikokrat kar jst njena ninica.  prej ni bilo nikoli problema za spat. Pred kakim mesecem  je pa neki zajokcala, jst pa brž k njej za rokce držat in je sistem padel v vodo. Jo pa počasi zopet navajam, da sama lahko zaspi prav iz tega razloga, da ne bo problema, ko bom šl v službo in bo ona v varstvu pri babici. Zaenkrat mi uspeva.

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?