|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   povrnjena cestnina, če je več alergij
26.9.2007 14:31:18   
Natali07
A katera kaj ve o tem, da se dobi povrnjena cestnina pri registraciji avtomobila, če imaš otroka alergičnega na več stvari?

To mi je ena mamica omenila pa ne vem če  to drži?
Kje se to ureja, obrazci?
Na koliko stvari mora biti alergičen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
26.9.2007 15:08:49   
Anonimen
klikni tukaj

(odgovor članu Natali07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
26.9.2007 20:24:40   
poliloni
Ker se mi ne da vsega tega brat - na kratko: koliko alergij na osnovna živila mora imeti? Predvidevam da vsaj na tri?

Mi imamo samo na dve....

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
26.9.2007 20:31:55   
Gina
Tam ne piše nič o alergijah ali pa jaz ne najdem. Prvič slišim.

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
27.9.2007 15:50:07   
darjatimci
Dodatek za nego, ki pripada alergikom,se ne šteje med olajšave za povrnitev cestne takse.To informacijo so mi dali na CSD.Dodatki za nego so namreč različni,kar nekaj jih je.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
27.9.2007 21:23:57   
lunca2
Kje pa najdeš te dodatke za negouser posted image Me zanima komu vse pripadajo oziroma na kaj moraš biti alergičen da kaj dobiš.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
28.9.2007 20:10:34   
darjatimci
Alergičen je treba biti na tri osnovna živila,ponavadi  je to mleko,jajca in pšenica.Seveda pa je lahko kombinacija tudi drugačna.Moraš pa imeti zdravniško potrdilo,brez tega ne gre,oziroma zadnji izvid,ki dokazuje alergije.Mi smo imeli malo drugačno kombinacijo,kot sem že pisala tu gor so me zavrnili in ko sem se na odločbo pritožila je bila pritožba ugodno rešena.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
29.9.2007 14:26:38   
Pi-kica 1
Dodatka za nego sta dva: višji in nižji. Vseeno je, katerega otrok dobiva, starši so zagotovo v vsakem primeru upravičeni do oprostitve plačila nadomestila za uporabo cest. Vem iz prve roke, saj to ureja ga. Ribič na Direkciji za ceste, ki mi je tudi dala tako informacijo. Edino merilo je upravičenost do dodatka za nego, do katerega si upravičen, če je otrok alergičen najmanj na tri osnovna živila.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
29.9.2007 14:33:40   
Natali07
Pi-kica 1  - a veš kam se je potrebno obrnit? Kater papir izpolnit? In ali ti to tudi povrnejo ali ti samo ni treba plačati ob registraciji ali lahko tudi zahtevaš nazaj? Kajti mi smo ravno prejšnji teden registrirali avto user posted image

Mi imamo dodatek za nego, ker malček hodi na fizoterapijo in tudi alergijo imamo dokazano na :jajce, mleko in krompir. Kar pomoje so osnovna živila.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
29.9.2007 15:58:40   
Pi-kica 1
če imate dodatek za nego, si upravičena do oprostitve plačila cestnine. Cestnino ob registraciji plačaš, potem pa greš na upravno enoto in tem oddaš vlogo, da ti cestnino vrnejo. Rabiš pa bančno kartico, odločbo o dodatku in to je to. Če rabiš še kakšne druge papirje, lahko povem drugi teden, ker bomo takrat to urejali.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: povrnjena cestnina, če je več alergij
1.10.2007 11:51:37   
Natali07
Šla danes na upravno enoto in izpolnila obrazec. Sam je trajal, ker to počnejo šele od septembra???
Ja pa plačat sem morala takso 17 euro- da dobim odločbo. Upam da to ne pomeni, da je lahko odločba tudi zavrnjeno povračilo.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?