|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po hsg in laparo
6.10.2007 20:12:39   
buča
ojla.
11.10 imam uz,pred laparo in histero.Ste ga ve tud imele?Kaj tam izveš?Koliko časa po uz imaš potem operacijo?
Predvsem pa me zanima nekaj-tiste,ki ste rh-,a ste po posegu dobile injekcijo za protitelesa?Hvala za odgovore in lahko nočko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po hsg in laparo
6.10.2007 20:24:09   
listek
živjo!

Jaz sem imela ultrazvok in vse ostale preglede na petek, operacijo pa v ponedeljek - naslednji delovni dan torej. Na ultrazvoku vsaj meni niso povedali nič posebnega, pogledali so pač jajčnike, maternico,... nič drugače, kor pri pregledu pri ginekologu.

Kar se tiče pa injekcije s protitelesi. Sem rh-, pa mi niso nič dali.

pozdravče in držim pesti

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po hsg in laparo
6.10.2007 22:12:51   
lučka 25
Buča. Tudi jaz čakam na laparo. Ultrazvok sem imela pred 10 meseci in tam so potrdili PCO. Konec aprila pa sem se vpisala v Kranju na laparoskopijo. V Kranju je malo drugače kot v Ljubljani, ko imaš predoperativni poseg na petek, takoj v ponedeljek pa že poseg. V Kranju najprej čakaš na datum za predoperativni poseg (jaz sem ga imela 26.9., potem pa čakaš kdaj te pokličejo za poseg) jaz naj bi imela poseg v sredo 10.10., če me ne bo zafrknila user posted image  (imam namreč neredne cikluse).  Tako,  da se boš v Kranju kar načakala za poseg. Jaz sem čakala dobrihh 5 mesecov, pa če odštejemo 2 meseca poletnih dopustov je to še vednoo dobre 3 mesece. Upam, da nam vsem uspe, da bi zagledale  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu listek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po hsg in laparo
7.10.2007 7:59:40   
buča
ojoj.jaz imam uz v četrtek v ljubljani....me zanima,kdaj me bodo naročili za poseguser posted image mal pa me je strah....kaj,če kaj najdejo,al pa rečejo,da ne bom več mogla zanosit????user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po hsg in laparo
7.10.2007 10:41:22   
lučka 25
buča, če greš v Ljubljano bo šlo gotovo vse hitreje. Nikar naj te ne skrbi, kaj bo na UZ in, da ti bodo rekli da ne moreš več zanosit. Še vedno imaš laparo in histero kjer ti lahko marsikej odpravijo. Ti samo pozitivno razmišljaj, pa bo. Pa nikar se ne pusti mislim in mnenj drugih, da imaš vsaj eno piikico. Tudi drugega otroka si želiš enako močno kot prvega in ta volja naj te popelje prooti cilju. Jaz res nimam še nobene pikice, ampak jo bom imela!!!user posted image  Tudi ti jo boš imela in me vse!user posted image

(odgovor članu buča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po hsg in laparo
7.10.2007 11:27:39   
Anonimen
Buči itak da boš zanosila.Za kerga pa misliš da cunjce šparamuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?