|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   skutke
3.10.2007 15:39:40   
tančica
Kje kupujete skutke - tiste s sadjem, sem bila ravno v šparu pa imajo samo Fruchtzwerge (zihr nism tega prou napisalauser posted image )? A lahko te fruhcverge tud dam glede na to da že jemo navadno skuto, skutke s sadjem ki sem jih enkrat dobila ter navadni jogurt?
Kaj pa sadni jogurti a lahko in katere?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: skutke
3.10.2007 17:02:29   
blue sky
Jaz kupujem sadne skutice (skutice s podloženim sadjem . zelo okusne) in navadno skuto od Ljubljanskih mlekarn. Fruchtzwerge ne kupujem, ker imajo preveč e-jev.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: skutke
3.10.2007 17:11:08   
ally1
jaz tudi kupujem skutke od LM in se mi zdi da jih ima najraje. Sedaj pri 10m je že skoraj vse, najraje sadni jogurt notri pa nadrobljen kruh. In tudi te so od ljubljanskih mlekarn.

_____________________________

http://soncekmatic.moj-album.com/

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: skutke
3.10.2007 17:19:37   
kaya2007
v leclercu sem videla skutke (se mi zdi da alete), ki so od 4. meseca naprej in so namenjene otrokom.

(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: skutke
4.10.2007 20:06:56   
Naja30
Te skutke s sadjem imajo povsod. Talo male, pakirane po 6, kot tiste s podloženim sadjem, oboje od LM.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: skutke
5.10.2007 10:35:28   
frufru
Naš ma najraje navadno spasirano skuto od LM z naribanim jabolkom

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: skutke
5.10.2007 10:44:40   
SPOKEC
jaz pa naši pikici kar dan skutice (zaenkrat samo marelico in banano), pa tudi fruchtzwerge. se ne obremenjujem z kakimi e-ji. saj mi tudi pojemo vsega user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: skutke
5.10.2007 15:20:12   
juniorka
Moja kolegica je začela z Obstgarten- s podloženim sadjem, ampak jaz sem enkrat brala, da čimmanj stvari s sadjem jest- predvsem sadnih jogurtov- ker je sadje, ki je uporabljeno, škropljeno..skratka, nikoli ne veš, kaj dajo not! Zato bom jaz tudi raje kar pasirano skuto kupovala, pa navadne jogurte in sama mešala sadje not, ki ga imamo doma!!!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu SPOKEC)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: skutke
5.10.2007 20:23:03   
Barči78
Jaz sem mu tudi probala dat navadno skuto LM, pa se je kremžil, potem pa sem mu kupila tistih 6 malih sadnih skutk od LM, pa jih zelo rad je. FW mu pa zaenkrat ne bom dajala.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: skutke
6.10.2007 15:23:49   
pika30
Skutke dobiš v vsaki trgovini,naša(9mesecev) je najraje sadne skutke in tiste male po 6 pakirane od LM.Prav tako je vse jogurte, fruchtzwerge,obstgarten,vitalinea,pudingi, skratka vse ji gre v slast.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Noseča najstnica
Ela123

Kaj bi storile, če bi vaša najstniška hči zanosila?

To bi sprejela in bi ji pomagala (80%)

Tega ne bi sprejela in bi zahtevala, da splavi (8%)

Drugo (12%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!