|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 16:31:36   
Dadi
Ja me zanima ali jutri ko je konec šol. leta ali ko je zadnji dan vaš otrok v vrtcu?  Jah mam mal dileme, da ne bom jutri slučajno prezgodnja al pa da ne bo čudno zgledalo, če bom dala v začetku julijauser posted image  Hvala

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 16:50:45   
Gordana-3
mi smo dali danes, čeprav je vzgojiteljica že cel teden na dopustu. smo tako dali le pomočnici, ona bo pa darilo posredovala še vzgojiteljici.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 17:01:40   
anckabancka
Jaz bom dala drug teden, predno gresta na dopust.

Kaj pa boste dale? Jaz nimam pojma...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 17:08:10   
lex
Mi ponavadi dobimo darilca na zaključku šol. leta

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 17:39:26   
Anonimen
Jaz oz. midva s Tiborjem sva imela namen dati konec prihodnjega tedna, ko gremo potem na dopust. Zdaj pa je Tibor zbolel in do dopusta ne bo šel več v vrec, zato bosta z očijem najbrž nesla enkrat prihodnji teden dopoldne. Kupila pa bova kakšne kaktuske v fletnih lončkih, pa Tibor je rekel, da bo kaj narisal. Mogoče bom kupila šleshamer in uno svetleče lepilo, pa bo čestitki naredil.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 20:12:19   
Dadi
Aha hvala....mislim da bosta drugi teden še v vrtcu obe vzgojiteljici.....Jaz še malo niham kaj bi bilo fajn. Bom obdarila 4 vzgojiteljice...Se priporočam za ideje...

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 20:21:12   
TaRe*
Kaj pa naredite tiste,katerih otroci so celo poletje v vrtcu?
Naša bo,razen tistih 10 dni,ko imamo dopust hodila v vrtec.Poleg tega jo bosta imeli naši vzgojiteljici tudi naslednje leto.
Res ne vem,kdaj naj ji dava kakšno malenkost...ali zdaj,ali konec poletja,ali sploh ne?user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 20:24:36   
Gordana-3
jaz sem kupila en tak obesek keramični v mladinski knjigi, na njem sta punčka in fantek, ki se držita za roke, spodaj pa piše NAJBOLJŠA VZGOJITELJICA NA SVETU.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 21:16:25   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*

Kaj pa naredite tiste,katerih otroci so celo poletje v vrtcu?
Naša bo,razen tistih 10 dni,ko imamo dopust hodila v vrtec.Poleg tega jo bosta imeli naši vzgojiteljici tudi naslednje leto.
Res ne vem,kdaj naj ji dava kakšno malenkost...ali zdaj,ali konec poletja,ali sploh ne?user posted image


Smo na istem in tudi mene zanima user posted image

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 21:32:00   
Putka
user posted image Jaz pa nič ne dam. Ob koncu leta (decembra) jim damo kakšno malenkost. Sicer pa smo tudi mi poleti v vrtcu in še dve sezoniuser posted image . Ko se bomo zares poslovili in šli v šolo pa bodo dobile kaj za v spomin.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 21:32:23   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: TaRe*

Kaj pa naredite tiste,katerih otroci so celo poletje v vrtcu?
Naša bo,razen tistih 10 dni,ko imamo dopust hodila v vrtec.Poleg tega jo bosta imeli naši vzgojiteljici tudi naslednje leto.
Res ne vem,kdaj naj ji dava kakšno malenkost...ali zdaj,ali konec poletja,ali sploh ne?


Smo na istem in tudi mene zanima


men se zdi v takem primeru čist brez veze...

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
21.6.2007 23:04:25   
ona
Pri nas je ena mamica zbirala prejšnji teden denar in se bo dalo jutri darilo obem vzgojiteljici in pomočnici,tako,da ne vem niti kaj bo kupila.Je pa jutri konec šole in pri sinu,ki je končal 2 razred je tudi ena zbirala in se bo jutri obdarilo učiteljico,pa spet ne vem kaj bodo kupili,javim jutri.Aja,ta v vrtcu,ta mamica je vsakemu dala kuverto in napisala,da se ji zdi najbolj primeren jutrišnji dan za obdaritev,ker je tudi konec šole in naj ji sporočimo,če se strinjamo,To se mi zdi fajn gesta,da se zbira nekaj malega in se v imenu vseh kupi darilouser posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
22.6.2007 10:46:28   
Špacka
 
Mi smo dali danes, cela skupina se poslavlja od jasli in danes ja kao uradno zadnji dan, čeprav sta drugi teden še vedno obe v vrtcu. Starši smo se zmenili, da bo vsak otrok prinesel dve roži, tako da bosta na koncu imeli vsaka svoj velik šopek. user posted image


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
22.6.2007 13:04:23   
marelicaa
odlična ideja!

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
22.6.2007 14:22:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marelicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
22.6.2007 16:16:57   
Anonimen
Vsi starši naše skupine smo se zmenili za skupno darilo in tega sta vzgojiteljica in pomočnica dobili včerqaj zjutrajuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj date darilo vzgojiteljici...
7.10.2007 0:56:58   
linka
Sama sem vzgojiteljica in povem vam, da zame ni lepšega darila, kakor je  otrok sam, njegova prisotnost, smeh, ljubezen, ki mi jo vrača prav vsak dan. Najdragocenejši darili, ki mi ju lahko podarijo njegovi starši pa sta spoštovanje in zaupanje.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?