|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 13:50:27   
ANJA5
Namreč veliko mnenj sem prebrala in tudi sama sem bila pred dobrim mesecom v Toysu in res nobene izbire posteljic,previjalnih miz...skratka pohištva nič.
A katera ve od česa je to odvisno in ali mislite da bo januarja boljš?
A mogoče obstaja kakšen njihov katalog preko katerega lahko naročiš ali samo po internetu?

Hvala in lep pozdravček
Anja in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:22:49   
Lunca1
Ojla!

Jaz sem imela njihov Babiesrus katalog pomlad poletje. Pa sem zadnjič nekaj iskala pa mi je rekla da je star katalog. Potem sem jim pa pisala, kdaj bo novi, so mi pa odgovorili, da spomladi:ups::ups::ups:.

Lp Lunca

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:25:33   
ANJA5
Upam, da bo še katera vedla kej bolj natančno glede kataloga - men pa še Deutch ne diši in ne razumem nič na njihovi spletni strani (aja samo kindrvagen..:)-:)-:)-)...mogoče naša fišika...

Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:31:22   
Lenny
Kataloga zdaj nimajo :( smo zadnjič vprašali. Samo tistega, kjer so praznične ponudbe, samo mislim, da po katalogu ne moreš naročiti. Tudi mi smo bili zadnjič razočarani, ker so bile v soboto police bolj slabo založene.
Smo se pa že po mailu pozanimali, če je kaj na zalogi in so nam recimo voziček rezervirali. Tako da - če potrebuješ prevod - ni problema.
Lp

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:36:04   
ANJA5
Škoda da nimajo kataloga. Po internetu mi je tako neugodno gledat..A bi bila tok dobra pa mi izpisala link, da me vrže direkt na posteljice in previjalne mize..a se da...pliiiisssss
Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:43:53   
Lenny
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=Babies+%22R%22+Us&kat2=Baby%B4s+Zimmer&kat3=Kinderzimmer&PHPSESSID=053ee210fe6e3754cb2b81e5ec17a6de

Tukaj je nekaj posteljic, drugače pa so glavne kategorije na levi strani ekrana.
Upam, da sem ti kaj pomagala!
Lp

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:49:25   
ANJA5
Ful ti hvala, bom že neki najdla. A misliš, da imajo vse to na zalogi. Recimo si neki izberem in pridem v Toysa, kupim in grem. A misliš da to gre?

Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:52:23   
Lenny
Ne vem. Jaz sem bila bolj "ziheraš", zato sem se po mailu za rezervacijo zmenila, da se ne bi zastonj gor vozili. Saj ni daleč iz Mb, ampak ...
Malo povprašaj, če gre katera iz RR kaj v Toy's, ali pa ti napišem mail in boš zagotovo vedela.
Iz katerega konca si?

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 14:58:24   
ANJA5
Iz Ljubljane sem. Gre se za to, da se mi res ne da brezveze vozit tja in še potem, da nimajo...bom pa res paro spustila - sej veš :nosecka: muhe..
Ampak zdej sem gledala na spletni strani - tud tam nič nimajo - to pa res ne moreš verjet. Skrbi me, da me ne bo vse prehitelo..Aprila imam rok - sobica se pa ni začela niti belit - kaj šele da bi začela nakupovat.. ojoj sem tečna.. ampak kaj morem...
Kaj pa če bi šla še kam drugam... kaj praviš a je še kje ugodno..mogoče IT?
Hvala ti za vse..
Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 15:01:06   
Lenny
Za Italijo ne vem, ta je nam štajercem predaleč :) Vem, da hodijo tudi v Celovec, morda ti bo Ribica vedela svetovati, ker tam bolj obvlada.
Lp :)

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 15:03:56   
Ro-La
Kaj pa Ikea ?

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 15:04:34   
ANJA5
Ji bom pisala..
Hvala še enkrat in lepo se imej s svojim lumpkom.

Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 15:04:35   
Lunca1
Jaz bi rekla, da prej ne kot ja. sem že sama iskala stvari, pa niso vedno vsega imeli.

LP Lunca

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 15:06:33   
ANJA5
No a še katera kaj svetuje...
Sem zelo firbčna...karkoli...
Anja

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 21:19:59   
Blink1
Ola

Danes sem bila v Toysu...Izbira bolj tako-tako...Ni ravno...bolj dajo zdaj poudarek na igračah...ko bo ravno božič.

Sem pa bila v Kiki v Gradzu....Fuuuuullll izbira in ful lepe stvari imajo:bravo::bravo: je pa res da je dražja od Toysa:hudicek: Samo oči pa si napašeš...Razstavljenih so imeli eno 100 vozičkov, otroških sob, avtosedežev, stolčkov za hranjenje.......In še lahko naštevam....

Midva sva kupovala avtosedež in sva samo tam našla takšnega kot sva ga želela... Splača se vsaj pogledat, ker imajo npr. en voziček v vseh barvah, kar v Toysu ni...tam imajo le eno barvo in le tisto lahko kupiš. Je pa zato bolj poceni

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
7.12.2004 21:29:14   
Lejči
ojla,

da vam posredujem info glede ikee - meni se je izbira zdela slaba in me nič več ne vleče tja :(. gledala sem previjalne mize, postelje...
mi je pa žal, da nisem zavila še v kiko, pa ni blo časa.
lp

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdaj v Toysu obnovijo zaloge - a katera ve?
8.12.2004 11:25:52   
kofetek2010
Pripelješ se do rondoja pred gradzem in greš nakoj na prvi izvoz iz rondoja in potem v križišču levo in še enkrat levo do konca, ja v bistvu blizu Ikeje, malo naprej...

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?