|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Končno
2.12.2004 22:59:52   
mami Lea
Končno smo dobili avtosedež Romer King TS plus.:darilo::darilo::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Danes so nam ga dostavili. In sedaj je kot kakšna svetinja na kavču v dnevni sobi. Sploh se ga ne morem nagledat. Jutri pa roma v avto tako, da bo lahko služil svojemu namenu. Komaj čakam.
:bravo::bravo::bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Končno
3.12.2004 7:25:04   
tejč
Uau! Še eno vprašanje: midva kupujeva za našo pikico od rojstva dalje lupinco, pa sva navdušena za Romer Safe Plus. Kaj praviš? KAj veš o njej?

(odgovor članu mami Lea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Končno
3.12.2004 8:18:00   
tana 1
Romer baby safe plus ima najboljšo oceno na vseh testih. Jest sem ga tud imela pred 6 leti (seveda prejšnji model) in bom tud zdej sigurno kupila takega.Sej bi imela kar tistega, pa sem ga posodila, pa so jim ukradli avto s sedežem vred. V toysu je 134 eur, pri Schmidu pa mal manj. Tud drugega smo imeli Romerja King, zdej imamo pa še zadnjega Kid in smo ful zadovoljni. Ima še oporo za glavo in še zdej spi v njem na dolgih vožnjah .
Ne boš nič zgrešila, če ga kupiš.
Lp vsem:nosecka:

(odgovor članu mami Lea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Končno
3.12.2004 9:20:47   
malika
:bravo::bravo::bravo: Mi smo ga tudi dobili!!! KONČNO po treh tednih. Pa res je lep:bravo:

(odgovor članu mami Lea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Končno
3.12.2004 17:11:45   
mami Lea
Super!
Komi čakam, da se kam odpeljemo na testno vožnjo.

(odgovor članu mami Lea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Končno
3.12.2004 17:25:33   
mami Lea
Romer je definitivno zakon poglej si teste na AMZS pod opcijo Eurotest.

(odgovor članu mami Lea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?