|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 12:29:09   
rainbow
Ojla!

naša ta mala ima očitno alergijo na nek nov mehčalecuser posted image ; ima fleke okoli pazduhe (je imela ponoči spodaj bodi z kratkimi rokavi), okoli popka in plenice, pa v pregibu kolen; najprej sem mislila, da jo je bodi zažulil ali kaj, pa je očitno alergija. Tudi okoli gležnjev (zokni) ima rdeče. Fleki pa so kot gobasti.

kaj ji naj namažem? doma imam bepanthol in fenistil.
Pa neka cartava je.
ali se lahko to poslabša? vsa oblačila sem že izločila in jih znova perem - seveda brez user posted image  mehčalca.

kaj svetujete, hvala vnaprej

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 12:30:20   
Marogica
Jaz bi namazala s fenistilom. Nimam pa osebno izkušenj s tem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 14:20:28   
poliloni
Edino rešitev si že sama pogruntala + tudi jaz bi namazala s fenistilom.
Sicer pa: Ali si sigurna da je od mehčalca? Lahko je pa od kakšne hrane? Je kaj novega jedla oz. si ti jedla (če jo še dojiš)? Kaj pa če ji je bilo le zeloo vroče ponoči in je zato dobila fleke? Če bo še slabše, pa pride prav Claritin sirup. A bi jaz z njim še počakala.
Upam, da jih kmalu odpravita.


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 14:23:35   
rainbow
hvala poliloni in marogicauser posted image

ne, je ne dojim več; nič kaj takega ni jedla; poleg tega so fleki res lokalni, po moje bi od hrane bila vsa poflekana, ali pač?

poleg tega spi že dobro uro, kar sploh ni v njeni navadi, ko je doma.

pa Claritin itak pomaga samo proti srbenju, ali se spet motim? Grem gledat, če ag še imam.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 14:27:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: poliloni

Sicer pa: Ali si sigurna da je od mehčalca? Lahko je pa od kakšne hrane? Je kaj novega jedla oz. si ti jedla (če jo še dojiš)? Kaj pa če ji je bilo le zeloo vroče ponoči in je zato dobila fleke?


Ja, preveri, če je od česa drugega.

(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 16:40:39   
rainbow
Punce hvala, Enji so se fleki začeli širit, pa smo kar šli do dežurne, dobili sirup. je rekla, da je alergija. Cote se že perejo, razmišljam pa od česa pa bi lahko še bilo.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
7.10.2007 20:13:44   
Marogica
Kaj ste pa dobili? Claritin?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
8.10.2007 8:55:02   
honey
rainbow, pa kaj so ti rekli, da je res od mehčalca? Ker naš je imel tudi alergijo na mehčalec, ampak je imel take drobne rdeče izpuščaje.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč - alergija na mehčalec
8.10.2007 12:28:08   
Anol
Naš je tud imel izpuščaje in sem nehala uporabljati mehčalec, zdravnica mi je rekla, da očitno ne prenaša nekih sestavin, pa sem ta mehčalec uporabljala že prej, pa ni imel flekov, ko so se mu pocajtali, sem spet probala enkrat prat z mehčalcem in jih je takoj dobil nazaj, tako, da smo ga zdaj čisto ukinili.
Za nego te kože pa mi je svetovala od Avene TriXera kremo, ki pomirja in obnavlja kožo in mu je pomagala pa seveda smo se izogibali vsakodnevnemu kopanju, ki izsuši kožo.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?