|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popadki
27.9.2007 17:40:34   
ursy78
pozdravljene.danes sem bila na ctg,sem 2 dni čez rok,pa mi je zaznalo v tisth 30 minutah 5 popadkov,vendar so me poslali domov,vendar jaz imam sedaj popdke na ene 5 do 7 minut,pa ne vem kaj naj sedaj naredim,trajajo pa po ene 10 sekund.a je to še premalo a kva.ke nevem kdo bo to zdržal še do jutri,ko moram ponovno na ctg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popadki
27.9.2007 17:44:10   
Naja30
Meri popadke. Če so na 5 minut in konstantni, pojdi v porodnišnico.

Moji so bili tudi na 5 minut, tam pa so postali neredni. Ampak mi je voda odtekla, tako da dobro da sem bila tam.

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popadki
27.9.2007 17:48:23   
Blacky30
Če si prvorodka, greš v porodnišnico, ko imaš redne popadke na 4 minute vsaj 1 uro. Poskusi še s toplim tušem. Voda ponavadi umiri popadke, če niso pravi.

Vso srečo!user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popadki
27.9.2007 18:02:58   
Erdbeere
Ko boš imela nekaj časa popadke na 5 minut kar pojdi, sej je že čez rok, tko da po mojem boš kmalu mamica...pa čim lažji porod ti želim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popadki
27.9.2007 19:03:51   
matejad
Topla voda umiri popadke???user posted image

Jaz sem se pa zanalašč večkrat stuširala z vročo vodo, ker sem mislila, da ti jih pospešiuser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popadki
27.9.2007 21:13:53   
valči
Koliko jaz vem,voda tudi pospeši vse skupaj,posebej čimtoplejša kopel.

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popadki
7.10.2007 17:05:52   
Blacky30
Ja, tako je, saj sem rekla, da topla voda umiri popadke, če niso pravi. Če so pravi, pa jih pospeši.user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popadki
7.10.2007 18:51:47   
TinaUros
Kokr pa jst vem, topla voda pomaga pri mehčanju in odpiranju mat. vratu.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: popadki
7.10.2007 18:54:12   
TinaUros
In še nekaj. Saj verjetno se vam bo zdelo neumno vprašanje...sam, a če so popadki redni na 5,6 7...minut in trajajo sam nekaj sekund, a pol so to že pravi popadkiuser posted image  Ker jst sem si predstavljala, da popadek traja par minutuser posted image

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: popadki
7.10.2007 19:03:23   
Petraa
ja,popadki trajajo par sekund,lahko samo 5 sekund,10 sek,pač odvisno.
mah topla voda ni nič pomagala,vsaj meni ne

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: popadki
7.10.2007 19:25:53   
borovnička
No jaz sem mela popadke skor pol dneva na 7 minut. Sem šla v porodnišnico in me je domov poslala. Rekla pa mi je tkole... v porodnišnico pride nazaj takoj, če vam voda odteče al pa ko vas bo tolk bolel, da bom steno grizla.user posted image

No pa sem šla potem naslednji dan proti večeru, ko je res že dost bolj bolel, da sem mislila, da ne bom več zdržala.

Sicer pa tud jaz nisem vedla kdaj naj grem. So mi pa tule punce tud ogromno pomagale.user posted image

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: popadki
7.10.2007 20:11:19   
mami_miki
jaz sem bila teden čez rok..nato sem ta teden hodila vsak drugi dan na ctg...kazalo mi je najblj močne popadke, trebuh je ful otrdel, ampak niso zdžali, pa ni me bolelo,čeprav je kazalo popadke...drugače pa je popadek tako čudna bolečina- veš kdaj jih imaš...če te nič ne zaboli, ko se to dogaja, potem še niso pravi,,,ampak glede na to, da ti na ctg-ju kaže...si blizu..dans ponoči boš šlauser posted image

(odgovor članu ursy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?