|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakterije v urinu
9.10.2007 11:06:14   
matejčica
Živjo!
Mene pa zanima, če je imela katera bakterije v urinu?A moraš potem jemati antibiotike? Koliko časa in kako to vpliva na otročka? Sem namreč noseča sedem mesecev in do sedaj nisem imela nobenih posebnih problemov sedaj pa imam baje povečano število bakterij. Hvala vsem za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
9.10.2007 11:14:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu matejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakterije v urinu
9.10.2007 12:11:01   
bina30
To ni nič. Na vpliva na dojenčka. Poskusi čim več pit, vsaj 2l na dan. Jaz sem sicer sedaj hudo pametna, sama sem pa imela isto - povečano št. bakterij v urinu. Mi je moj G rekel, da se naj trudim veliko pit in zares pomaga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakterije v urinu
9.10.2007 14:51:52   
*BellaLuna*
Tudi jaz sem ob povečanem št. bakterij dobila samo nasvet, da naj več pijem.
Sicer pa ponavadi ob takem izvidu ponoviš urinski test in se G šele potem odloči, ali bo dal antibiotike ali ne. Pri meni je bil potem drugi izvid boljši in antibiotikov ni bilo treba.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakterije v urinu
9.10.2007 16:57:51   
mateyka
jaz sem mela to zoprno zadevo 2x med nosečnostjo. to je zato ker je urinski trakt krajši, vse je bolj stisnjen, si bolj občutljiva in bakterije, ki jih že itak maš ves čas, se namnožijo do meje, ko lahko škodujejo dojenčku. ravno zato moraš jemat antibiotike, da ne bo kej narobe. kr brez skrbi jemlji zdravila - moja user posted image je ok, stara 2 mesca in vsa poka od zdravja user posted image

(odgovor članu *BellaLuna*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?