|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana po porodu
1.1.2008 19:25:05   
lotty4
ojla

zanima me kako ste se prehranjevale po porodu, tiste, ki ste si nabrale preveč kilogramov, jaz sem 14 dni pred porodom pa sem jih nabrala 15kg, pa me zanima  če ste se ve takoj začele paziti pri obrokih
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana po porodu
1.1.2008 19:32:49   
Putka
Pa saj bo šla večina s porodom dol! O kilogramih zdaj razmišljašuser posted image Mene je vse kaj drugega pred porodom matralo.

Dojenju ravno ne koristijo razne diete. Tako za otročka kot mamico je najboljša zdrava, uravnotežena prehrana v normalnih količinah. Po pameti in počutju.

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana po porodu
1.1.2008 20:08:04   
kawasakica
jaz sem prišla iz bolnice domov z 6 kg manj, potem pa so kar sami šli dol. Jedla sem čisto normalno. No zdaj se mi je ustavlo - še 3 kg , no te bom mogla s športom premagat. Sem pa šla z 20 imi več v bolnicouser posted image

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana po porodu
1.1.2008 23:14:50   
Anonimen
Jaz sem se med nosecnostjo "zredila" za skoraj 20 kg, iz porodnisnice sem prisla 3kg +. ostalo je slo samo dol... ne sekiraj se prevec... ce si se normalno prehranjevala in nisi imela vecjih ali dologtrajsnejsih pohodov zretja, potem bo slo vse dol zelo kmalu...

(odgovor članu lotty4)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrana po porodu
2.1.2008 9:56:52   
Blejka26
ja res je bolje da te skrbi kaj poš pojedla,da otroka ne bo zvijali,ne pa da misliš na to,kako boš hujšala

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana po porodu
2.1.2008 15:47:41   
mateyka
po moje je ok, če ješ normalno (brez sladkarij). kile grejo same počasi dol. ko dojiš, ni dobro hujšat, ker to vpliva na proizvodnjo mleka. telo pa, ko proizvaja mleko rabi extra - tako da normalna prehrana vse poštima user posted image lahko pa hodiš na sprehode in manj spiš - to boš itak morala, ko se bo škrat rodil user posted image  
hujšanje pa lahko furaš, ko boš nehala dojit - atkinsonovo pa vse ostale diete.. samo po moje boš do takrat že zdavnaj na normalni teži in ne boš rabila aplicirat kake diete user posted image
in vse najnaj pri porodu ti želim user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrana po porodu
2.1.2008 20:33:25   
Naja30
Itak ne boš smela veliko stvari jest zarad krčev. Jej čim bolj zdravo in veliko vode pij zarad mleka, kile bodo pa same dol padle user posted image  Hujšat pa ne, to še pride na vrsto po dojenju.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehrana po porodu
4.1.2008 16:34:15   
hmm...
Pojej živila ki imajo bogato sestavo (beljakovine in tako dalje). Samo pazi pri nekateri hrani, ker dojenčki imajo pogosto krče in moram priznati, da ko gledam kakšnega otroka ki  se zvija od bolečin v trebuščku me kar stisne pri srcu. Tako da srečno in zdravo.user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehrana po porodu
7.1.2008 13:35:08   
majda12
Jaz sem se zredila za 28kg ,ostalo mi jih je 10,ki me nikakor nočejo zapustiti,od poroda je minilo že 14m.user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehrana po porodu
9.1.2008 11:33:44   
zabica26
Predvsem sem bila po porodu zelo lačna in sem jedla veliko in kvalitetno. Zredila sem se med user posted image +20kg, vse je šlo dol v treh mesecih...sprehodi so naredili svoje.

Izogibala sem se citrusov, svinjine, zelja, repe, fižola, ...

pa ne se zdej obremenjevat s tem...jem predvsem kvalitetno in veliko bodi zunaj...po treh mesecih boš pa videla, kako in kdaj boš pripravljena začeti...migat in pazit na prehrano...

(odgovor članu majda12)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?