|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 13:25:53   
HuAnita
... da naj bi se dojenček / malček nekah dojiti, ko shodi?
Ja, tako pravijo otroški psihologi po novem, sem izvedela iz 2. roke --- svetovala zobarka!
Zdaj bi samo rada nasvet, kako to razložiti mojemu 14m knedlu, ki je shodil pri 11m, na zizačand pa je priklopljen - khm khm - pač ko si zamisli bolj kot neuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 13:30:38   
blazka
A mi daš njegovo telefonsko, pa mu bom razložilauser posted image user posted image user posted image . Se pa res mora držat tega, kar pravijo dohtarjiuser posted image .

LP

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 13:31:20   
April
nimam pojma.user posted image  men je blo, ko je enkrat shodil ravno najbolj zoprno. čim sem se ulegla al pa usedla, je bil že pr men, da bi se dojil.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 13:38:59   
sončnica13
No, to pa prvič slišimuser posted image , ko boš našla koga, ki bo tvojmu to razložil, ga pa še k nam pošljiuser posted image .

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 13:47:59   
piščanc
povpraševanje in ponudba sta z roko v roki. tako, da je treba enega zmanjšati - včasih je to povpraševanje, pri vas pa bo zgleda najprej treba ponudbo.

no, pa veliko sreče

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
10.10.2007 15:22:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 15:45:10   
Naja30
Tud jaz prvič slišim tole.

Se pa tud sama ukvarjam z odstavljanjem, tako da te čisto razumem. Ti bi rada že nehala, on pa odvisen od nje user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 18:47:13   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

... da naj bi se dojenček / malček nekah dojiti, ko shodi?
Ja, tako pravijo otroški psihologi po novem, sem izvedela iz 2. roke --- svetovala zobarka!


user posted image user posted image user posted image

Potem je moja dojeca 26 mesecnica skrajno motena. user posted image user posted image user posted image  Reci zobarki, da je kura. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 20:01:42   
Dashenka
No, tudi naša pedontologinja ni prav nič v rokavicah držala pridigo neki revi, ki je v čakalnici dojila svojo 1,5 letno hči s pošteno nažrtimi zobki.

Uporabila je primerjavo, da je dojenje natanko tako škodljivo za zobe kot, če otrok po ustih vlači liziko.

Gnili mlečni zobje pa žal niso le estetski problem.



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 22:28:38   
HuAnita
Ne vem, kmečko razmišljanje pač - jaz bi pa rekla, da je lzika bistveno bolj škodljiva. Je pa knedl še ni jedel in je še dolgo ne bo.
Pa tudi upam, da bo mali imel tako lepe zobke kot sestrica - ki je tudi imela takšne 'nenormalne' izpade dooooolgega dojenja.
Samo ne štekam, kaj ti strokovnjaki se nič med samo ne posvetujejo?!? V posvetovalnici, pri 13m, so me ful pohvalili, da še dojim, čez slabih 14 dni pa me pri zobarju s takole pogruntarijo odpravijouser posted image user posted image user posted image
Pa LLL tudi svetujejo čimdaljše dojenje?!
Skratka, itak delam po svoje, kot vsaka mama.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 22:31:23   
Anonimen
Samo ne štekam, kaj ti strokovnjaki se nič med samo ne posvetujejo?!? V posvetovalnici, pri 13m, so me ful pohvalili, da še dojim, čez slabih 14 dni pa me pri zobarju s takole pogruntarijo odpravijouser posted image user posted image user posted image
Pa LLL tudi svetujejo čimdaljše dojenje?!


Zato pa so strokovnjaki, da lahko dokazujejo, da imajo prav user posted image .

Če ga hočeš odvadit, pojdi na en uživaški vikend brez njega, da te ne bo v njegovi bližini. Pri nas je bil to zadetek v polno.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 22:42:46   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Samo ne štekam, kaj ti strokovnjaki se nič med samo ne posvetujejo?!? V posvetovalnici, pri 13m, so me ful pohvalili, da še dojim, čez slabih 14 dni pa me pri zobarju s takole pogruntarijo odpravijouser posted image user posted image user posted image
Pa LLL tudi svetujejo čimdaljše dojenje?!


Zato pa so strokovnjaki, da lahko dokazujejo, da imajo prav user posted image .

Če ga hočeš odvadit, pojdi na en uživaški vikend brez njega, da te ne bo v njegovi bližini. Pri nas je bil to zadetek v polno.



Ja, pa da mi blok podre od dretja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 22:46:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ja, pa da mi blok podre od dretja!


Pusti se presenetit user posted image .

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 22:52:29   
Splet.Ka
Nekako tudi naša lepotička ne razume tegauser posted image .

Mi se tudi dojimo pri 14 mesecih. In to ne samo tako malo včasih...kar precej, nonstop ko smo skupaj.

V posvetovalnici je zadnjič rekla ena zdravnica moji punčki: "A ti pa nonstop na joški visiš?" Je želela biti zabavna al kaj.

Pri zobarju še nismo bili. Sem šla pa danes v lekarno po vitamine za nosečnice in doječe matere. Pa me je farmacevtka nekaj zasliševala in sem ji povedala, da ja, hodim v službo in še dojim. Je tak vesel "areeeeees" izjavila, da sem bila prav presenečena. user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 23:17:00   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ja, pa da mi blok podre od dretja!


Pusti se presenetit user posted image .



Misliš???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 23:29:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Ja, pa da mi blok podre od dretja!


Pusti se presenetit user posted image .



Misliš???


Seveda user posted image .


(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 23:29:52   
kofetek2010
Pri mulcu smo rekli, ko je bil star 16,5m, da so moje zize šle v Avstrijo. Sicer je potem gnjavil, da naj gremo nove kupit. user posted image  

Tamala pa se je kar sama odstavila (pri 8,5m) - ob moji M ji zgleda mleko ni bilo več okusno.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
10.10.2007 23:31:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Pri mulcu smo rekli, ko je bil star 16,5m, da so moje zize šle v Avstrijo. Sicer je potem gnjavil, da naj gremo nove kupit. user posted image   


Ta je bila pa ena boljših, ki sem jih prebrala tu gor .smajlikisevaljapotleh.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
11.10.2007 9:30:52   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Pri mulcu smo rekli, ko je bil star 16,5m, da so moje zize šle v Avstrijo. Sicer je potem gnjavil, da naj gremo nove kupit. user posted image   


Ta je bila pa ena boljših, ki sem jih prebrala tu gor .smajlikisevaljapotleh.


Ta je res svetovna!user posted image

Drugače pa ja, kakšni strokovnjaki vse nas obkrožajo, kar slabo mi je ko kaj podobnega slišim ali preberem. Pediater te pohvali za dojenje, zobar pa nadere, da bo imel otrok gnile zobe.user posted image  No ja, strokovnjaki pa taki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
12.10.2007 7:56:35   
miškot
Men je moja ginekologinja rekla, naj ga dojim max. 8 mesecev, ker grem po porodniški nazaj v službo in da je po 8 meecih čas, da sebe spravim nazaj v kondicijo in da se mali pošteno začne navajat na normalno hrano drgač imajo menda v vrtcu težave z otroci, ki se jih še kar doji. Dr. na nuhalni pa je celo rekel, da žensko telo ni narejeno tako, da bi ga cuzal otrok, ko to ni več potrebno. J enapisal, da je to enako kot bi imel človek parazite in da predolgo dojenje kvarno vpliva predvsem na fantke.
Men osebno se tole zdi logično, čeprav se grdo sliši....

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
12.10.2007 8:02:10   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
Uporabila je primerjavo, da je dojenje natanko tako škodljivo za zobe kot, če otrok po ustih vlači liziko.
Yeah, rightuser posted image
Naša punca je shodila pri 10 mesecih, zobe imela vse pri 14-ih in se dojila leto in pol. In ima lepe zobe in ravno hojo.

Spet ena bedarija! Naša zobarca je rekla, da je dojenje super, velik boljše kot flaška in kar tako naprej.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
12.10.2007 8:04:28   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: hruska
V posvetovalnici je zadnjič rekla ena zdravnica moji punčki: "A ti pa nonstop na joški visiš?" Je želela biti zabavna al kaj.

Pri zobarju še nismo bili. Sem šla pa danes v lekarno po vitamine za nosečnice in doječe matere. Pa me je farmacevtka nekaj zasliševala in sem ji povedala, da ja, hodim v službo in še dojim. Je tak vesel "areeeeees" izjavila, da sem bila prav presenečena. user posted image
Pa s katerga konca Slovenije ste? Ker v Ljubljani leta nazaj nisem nikoli takega komentarja slišala. Svaštauser posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
12.10.2007 8:38:49   
sanosan
Jaz sem svojega prvega otroka dojila (na koncu samo zvečer) do 15 meseca starosti. Pri zobozdravniku sma bila nekje pri 8 mesecih, ko je dobil prva zobka spodaj, pa mi takrat ni nihče rekel, da bi ga morala nehati dojiti. Zobozdravnica je edino predlagala, da naj za žejo pije le vodo in ne sladkih čajev ali sokov. In pa poudarila je pomen umivanja zob, ker je tudi materino mleko sladko (mlečni sladkor) in lahko povzroči zobno gnilobo.
Mislim, da dojenje kot tako ne more škodit otrokovim zobkom bolj kot katerakoli druga hrana ali pijača, če se zobki redno umivajo.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
12.10.2007 11:07:32   
Anonimen
vsaka mama se naj po svoji razsoji odloči, kako dolgo bo dojila - pa ne poslušat te razne ¨strokovnjakinje¨, ki itak imajo vsaka svoje mnenje.
jaz sem naprimer mojo večjo dojila 15 mesecev, ampak sem potem odstavila, ker sem v službi mislila, da mi jih bo razneslouser posted image , pa tudi majco sem imelo vsak dan premočeno od mleka...
ko pa sem šla pri treh letih z njo na pregled k psihologinji, in sem cela ponosna povedala, da sma se dojile celih 15 mesecev, me je baba tak nahrulila, češ da to ni dobro za otrokov razvoj - da je otrok potem preveč navezan na mamico! ja na koga pa te naj bo?????user posted image
ko pa sem rodila drugo user posted image , so v bolnišnici itak poudarjali čimdaljšo dojenje! in sem povedala svojo zgodbo od zgoraj - pa so mi tam rekli da je to oslarija....
no, potem pa vediuser posted image
torej vsaka po svoji pameti....in tudi jaz mislim, da je čim dlje najboljše, saj ima mamino mleko marsikaj.....

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če kdo razloži mojemu knedlu...
13.10.2007 10:45:45   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka
Uporabila je primerjavo, da je dojenje natanko tako škodljivo za zobe kot, če otrok po ustih vlači liziko.
Yeah, rightuser posted image
Naša punca je shodila pri 10 mesecih, zobe imela vse pri 14-ih in se dojila leto in pol. In ima lepe zobe in ravno hojo.

Spet ena bedarija! Naša zobarca je rekla, da je dojenje super, velik boljše kot flaška in kar tako naprej.



Putka, se strinjam. Sama sem bila dojena skoraj do tretjega leta, Emo dojim ze vec ko dve leti, pa ni duha ne sluha o kariesu. Je pa res da pojemo ZELO MALO sladkarij. Jih prav nic ne kupujem nacrtno, razen obcasno kaksno zivotinjsko carstvo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?