|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča
10.10.2007 17:19:04   
karmyka
Pozdravljene nosečke ali mamice.

Zanima me kako boste ali že  prakticirate s temi spalnimi vrečami za dojenčke?
Če je dojenček oblečen pa v spalni vreči a ga je treba obvezno potem še pokriti z odejico ali kovtrčkom.
ALi pa kar nasplošno kaj ste kupile za prvo pokrivanje svojega sončka.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spalna vreča
10.10.2007 17:28:04   
Naja30
Za pokrivanje imamo mi 2 dekici, 2 kovtrčka in eno malo debelejšo dekico, ki je kot kovtrček. To tudi največ prakticiramo.

V spalni vreči je zadnji teden in jo pokrijem še z eno tanko dekico, pa tudi če je ne bi. Se itak takoj odkrije.  Ima pa zjutraj kar mrzle rokice tako da zaradi tega mi je malo hudo. Kakšna ideja?

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spalna vreča
10.10.2007 17:50:36   
birdy
Mi imamo spalno vrečo. Imamo sicer kar tri, eno brez rokavov in dve z dolgimi rokavi.
Naja, jaz bi na tvojem mestu kupila večjo vrečo z dolgimi rokavi, ki ji potem posledično tudi rokice pokrije.
Tudi mi imamo vse tri vreče kar št. 80, kljub temu da je miška šele dva meseca stara. Se mi zdi brezveze vsaka dva meseca hupovat novo vrečo. Saj vreče nimaš za "na lepše" ampak za spanje, pa je potem čisto vseeno, če ma pri nogah še plac. Lahko vsaj fino brcauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spalna vreča
10.10.2007 17:51:31   
mulan
Mi tamalo dajamo v spalno vrečo že od 3 meseca dalje (zdaj jih ima 16), pa nobenih odejic čez. Moraš samo pazit, da so dovolj hladne/tople glede na letni čas. Primerno je treba otroka tudi obleči pod vrečo. Pozimi tudi dvojne rokave, če je potreba. Mrzle rokice (dlani) niso dober pokazatelj ali je otroku mrzlo ali ne, potipaj raje pri komolcih. Če pa jih res zebe, pa ugotoviš, ko ti otrok več noči zapored brez nekih posebnih razlogov joče - tako sem namreč pred tednom ugotovila, da jo moram dajat že v zimsko vrečo. user posted image  Ko bi le znali povedat z besedami user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 10:04:07   
Naja30
Saj zebe jo verjetno ne, ker vedno probam zatilje in je toplo. Pa tudi ne zbuja se ponoči. Bom pa vseeno nabavila vrečo z dolgimi rokavi. Za mrzlo zimo user posted image

(odgovor članu mulan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 11:16:22   
TinkiBinki
Hm, kje pa imajo take vreče z dolgimi rokavi? Jaz sem videla samo tiste, ki se na ramenih zaprejo, pa bi za zimo kupila tudi tako z rokavi...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 11:24:18   
viv_
Pri nas je takole:

Oblečena je v pižamico s podplatki - poleti bombažno, tanko, pozimi plišasto. Pa damo jo v spalno vrečo brez rokavov - jih imamo treh različnih debelin. Pa brez štumfov, bodyjev, kapic... In tako jo imamo že od vsega začetka.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 13:10:55   
solatja
mi imamo samo dve debelini (čisto tanko - poletno in eno debelejšo). spi pa v debelejši in tanki pižamici na dolg rokav brez stopalc, spodaj pa ima bodi na kratek ali dolg rokav. je pa celo noč prijetno topla. pa nič ne pokrivamo. pa vreče imamo brez rokavov, ker imamo veliko prevelike (za kake 3-letnike, čeprav je stara šele 15m), zato ker jih ne mislim on-stop kupovati, pa še veliko udobnejša je, ker je več prostora . ne vem, kam bi dali tiste km rokave user posted image user posted image user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 13:22:18   
birdy
Hm, kje pa imajo take vreče z dolgimi rokavi? Jaz sem videla samo tiste, ki se na ramenih zaprejo, pa bi za zimo kupila tudi tako z rokavi...


Mislm, da jih majo v H&M. Smo dobili za darilo tako da nisem sigurna.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spalna vreča
11.10.2007 20:56:13   
mateyka
mi mamo št.90 kljub temu da ma šele 2,5 mesca. je pa taka vreča, da ma knofke za skrajšat in sta v bistvu 2 velikosti. nima rokavov, ampak mi ji damo majčko in gatke, pa toplo mamo kr dost, tko da itak ni mrzlo v sobi.  zgleda pa tkole http://www.laredoute.se/images/products/rd/large/072/072_9161171_4.jpg

itak pa: sej se ne more prehladit ker ma rokce mal bolj na hladnem, če je vse drugo toplo imo.

pa tale model se mi tud zdi ok  za spat http://www.laredoute.se/images/products/rd/large/072/072_9161244_1.jpg


< Sporočilo je popravil mateyka -- 11.10.2007 21:02:36 >

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spalna vreča
14.10.2007 19:21:04   
annya7
IZVIRNO SPOROČILO: TinkiBinki

Hm, kje pa imajo take vreče z dolgimi rokavi? Jaz sem videla samo tiste, ki se na ramenih zaprejo, pa bi za zimo kupila tudi tako z rokavi...



Midva sva tako dobila za darilo, pa še rokava se dajo odstranit. Je pa iz C&A.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spalna vreča
15.10.2007 19:24:36   
Annny
Tudi meni se spalna vreča zdi izjemno praktična zadeva, otrok je ves čas topel in se ne odkrije..naša punčka je šele pri 3 letih začela spati samo pod kovterčkom, pa še to jo je med spanjem velikokrat treba pokriti..

(odgovor članu karmyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spalna vreča
15.10.2007 19:26:53   
ULLA K
Dajte povejte, ali lahko vrečo uporabljaš že takoj za naovorojenčka, že prvi teden?
Nekje sem brala, da to ni najboljše takoj v začetku, pa ne vem zakaj...
Tudi meni se zdi najbolj praktična  vreča, zdaj pa sem v dilemi...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spalna vreča
15.10.2007 19:35:55   
Annny
Ulla K, lahko jo uporabljaš, vendar bo na začetku tudi najmanjša vreča od Odejice za novorojenčka nekoliko prevelika (sploh čez ramena). Jaz sem jo sicer kar precej uporabljala. Je pa na začetku zelo praktična kar navadna dekica, ker se novorojenček ne obrača toliko in ne brca odejice s sebe.
Na tvojem mestu bi imela oboje...malo vrečo boš itak lahko zelo dolgo uporabljala, pri nas je kar 'rasla z otrokom'.
Lp

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spalna vreča
15.10.2007 22:37:40   
ULLA K
Annny, hvala, bom imela kar oboje pripravljeno, potem pa bomo že videli, kaj bo najbolj ustrezalo našemu bebejuuser posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?