|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Morfologija/3D UZ v Novem mestu
15.3.2011 8:30:27   
soncek3
Pozdravljene!

Zanima me, kje v Novem mestu ali okolici grem lahko na samoplačniško morfologijo ali 3 D UZ.

Hvala in lep dan!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Morfologija/3D UZ v Novem mestu
15.3.2011 11:29:16   
katym
V ZD Nm so dobili novo UZ mašino, k je tut 3D. Men je dr. Klarič Kamin delala NS in morfologijo, sicer sem njena pacientka, ampak je pri obeh še 3D nardila. Se pa še učijo na mašino, tko da mi nismo rabil nič doplačevat...vprašanje pa je, če te bi sprejela samoplačniško - pokliči v vprašaj: 07 39 16 863



(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Morfologija/3D UZ v Novem mestu
16.3.2011 9:25:50   
soncek3
Hvala Katym , grem takoj poklicat. Sem tudi pogledala na e-strani ZD, kaj nudijo samoplačniško in je kar precej tega, vendar so UZ v nekih šifrah, ki ne vem kaj pomenijo.

LPuser posted image

(odgovor članu katym)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Morfologija/3D UZ v Novem mestu
16.3.2011 21:19:21   
5ra8
Cenik na strani ZD za samoplačniške storitve je že, samo meni moja G ni hotela delat UZja ko sem ji rekla da ga hoče, pa magari ga plačam...tko da ne vem...pozanimaj se pa boš vidla.

_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Morfologija/3D UZ v Novem mestu
17.3.2011 8:31:45   
soncek3
Res je 5ra8, cenik je že gor, tudi razbrala sem, kaj pomenijo šifre in je ena od njih tudi morfologija z merjenjem pretoka, ne pa delajo tega, ne vem zakaj je potem cenik gor za samoplačniško.user posted image   So mi rekli, da naj kam v privat ambulanto pokličem, v NM ni nobenega, en je v Krškem in ena v Črnomlju - če bo še katero zanimalo. user posted image .

Tebi pa hitro okrevanje po CR. (sem tud na Dolenjke pisala, pa sem vidla, da si pred kratkim rodila)user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?