|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za Barbi g
20.10.2007 15:17:06   
LIDJOČKA
Vse najboljše za 1. rojstni dan Anji in Manci in seveda mamici!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za Barbi g
20.10.2007 21:52:13   
tatam
Vse najboljše!!!
Pa če se ne motim,sta tudi tvoji pikici praznovali,ne?
Torej vse najboljše vsem!!!user posted image

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za Barbi g
20.10.2007 23:26:10   
barbi g
Ja naaaaaaaajlepša hvala za čestitke in seveda VAM ŽELIM ENAKO-VSE NAJNAJBOLJŠE SARI IN MAŠI ZA PRVO SVEČKICO!user posted image user posted image
Sem pa kar malo utrujena od današnjega praznovanja,gostom moraš strči,gledati ,če je vsega dosti na mizi....poleg tega sem imela pa še obe tamali2 bolj kot ne jaz v naročju,ker sta se obeuser posted image ravno danes odločili ,da sem samo jaz primerna ,da ju držim v naročju.Tudi jesti mi ni uspelo.Šele ko so vsi šli sem malo pojedla, pospravila,sedaj sem pa na rr ,zraven pa pijem malo vinčka,ostali pa sladko spančkajo.

Imeli smo pa kar eno torto,razdeljeno na dva dela in dve svečki.
Tatatam hvala za čestitke.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za Barbi g
21.10.2007 9:29:53   
LIDJOČKA
Ja pri nas je bilo tudi kar pestro, čeprav moji2 nista bili tako zahtevni user posted image  in sta bili tudi z drugimi čisto zadovoljni, drugače pa proti pričakovanjem smo imeli kar veliko ljudi, torto smo imeli pa tudi eno, pa dve svečki in ko so vsi odšli smo si mi3 tudi malo privoščili in v miru malo torte poskusili user posted image user posted image .

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za Barbi g
21.10.2007 9:36:02   
LIDJOČKA
IZVIRNO SPOROČILO: barbi g

Tatatam hvala za čestitke.


Ja tudi z naše strani hvala za čestitke in tudi tebi Barbi      user posted image

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?