|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Korošice
16.9.2007 0:16:00   
JuR_ChIkA
Je tudi kakšna korošica tu med nami nosečimi?

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 21.10.2007 19:09:29 >


_____________________________

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš;
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOROŠICE?
16.9.2007 10:29:16   
Katy13
Jaz sem Korošica.

Lp

(odgovor članu JuR_ChIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOROŠICE?
16.9.2007 16:34:50   
dmavrel
Hojla, tudi jaz sem iz Koroške!!!

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOROŠICE?
16.9.2007 16:43:26   
*Lana*
JA user posted image

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOROŠICE?
17.9.2007 13:09:39   
lolita700
lp
tudi jst sem korošica user posted image user posted image

(odgovor članu *Lana*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOROŠICE?
17.9.2007 16:07:22   
pikica36
še ena user posted image  ampak nisemuser posted image
no, kr neki nas jeuser posted image user posted image

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOROŠICE?
17.9.2007 18:39:18   
piba
Zdravo!

Tudi js sem s Koroške.

Lepo, da nas je malo več.

Piba

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOROŠICE?
18.9.2007 11:25:51   
lolita700
pa res nas je malo več,,dejte povedat iz katerega kraja ste in kdaj pričakujete-tiste,ki pričakujete..

jst sem iz slovenj gradca-stara 25 let in pročakujem 14.2.2008

user posted image user posted image

(odgovor članu piba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOROŠICE?
18.9.2007 11:49:45   
Kim80
Js sem tudi Korošica, čeprav trenutno živim v MB. Stara sem skoraj 27 in bom rodila v SG. Rok imam 1. decembra.

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOROŠICE?
19.9.2007 10:10:11   
lorch
Pozdravljene!
Jaz sicer nisem korošica, ampak sem pa dovolj blizu(Velenje).
Grem pa rodit v SG. In sicer imam rok 2.12.2007, tako da sva s kim80 zelo blizu.

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOROŠICE?
19.9.2007 15:49:20   
dmavrel
Jaz sem doma trenutno še v Kotljah! Iščemo zamenjavo ali prazno stanovanje stanovanjskega sklada. Trenutno imamo enosobno stanovanje, a je že sedaj premajhno.
Imam že enega sina, starega 5 let in sedaj pričakujem dvojčke! PDP imam 13.01.2008!

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOROŠICE?
20.9.2007 10:04:25   
Kim80
Ja, kaj je zdaj, Korošice, nekam ste potihnile pri pisanju. user posted image  
Jaz trenutno pijem (jutranji) kapučino user posted image  in prebiram forum pa vidim, da skor nobena ni nič napisala.
Ja, Lorch, nama se pa res lahko zgodi, da bova istočasno v bolnici. Kdo ve!
dmavrel: vem, kako je, če si v enosobnem stanovanju. Midva z user posted image  sva tudi, ampak zaenkrat še sama. Se nama bo pa decembra pridružila user posted image , ampak saj bo na začetku še nekako šlo, potem pa si bova začela iskati kaj večjega. Ti pa res nujno rabiš, če so še dvojčki na poti! Meni se že zdaj zdi, da nimam dosti prostora za stvari in je vse tako natrpano, da sploh ne zgleda pospravljeno stanovanje. Groza! Kako šele bo, ko bomo trije.

LP!

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KOROŠICE?
25.9.2007 0:26:32   
JuR_ChIkA
No pa se nas je res nekaj nabralo; Js sm z Raven, mam že enega sineka, starega malo manj ko 3 leta, rok pa imam 18. aprila 2008.
Dmavrel ali iščeš najemniško stanovanje, ali za odkup?


_____________________________

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš;

(odgovor članu lolita700)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KOROŠICE?
25.9.2007 0:29:51   
JuR_ChIkA
Dmavrel, sory, nisem v redu prebrala; No vseeno vem za eno cca 57kvadratov, ki ga daje ena ženska v najem, v ravnah;Če te zanima, mi piši na privat sporočilo:
LP


_____________________________

Veličina ni v tem, da nikoli ne padeš, pač pa v tem, da se po padcu vedno znova pobereš;

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KOROŠICE?
25.9.2007 7:40:40   
mettyy
user posted image  Hojla, tud jz sem iz Koroške, iz Dravograda, PDP pa imam 28.5.2008.Vidim, da je kr neki Korošic. In drugače, kako se kaj počutite? user posted image

(odgovor članu JuR_ChIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KOROŠICE?
29.9.2007 8:47:13   
dmavrel
Dobro jutro naše Korošice!!!
A ste vse zaspale tole g`r, al kako?
Nobena se več ne oglasi pod to temo! Jaz sem zadjič tri krat napisala, ko sem pa hotela poslat se mi je pa k`r vse skop zbrisalo in nev vem kaj točno mi je. Bilo je napisano v AN in neke cifre so bile zraven. Tako, da me je t`k razjezilo, da sem ga k`r dol šoltava!!!
Kaj počnete? Kako daleč ste že z vašim bebyjam? A je že kera rodila v tem času? Kako se počutite?
Daj naklofite kaj, da bom imela kaj za prebrat!!!

(odgovor članu mettyy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KOROŠICE?
29.9.2007 11:15:18   
Katy13
Pa se vam še jaz enkrat oglašam. Sem počakala do NS. PDP imam 29.3.2008, drugače pa sem iz Mežice.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KOROŠICE?
29.9.2007 13:12:42   
mettyy
Ojla punce! Moram reči, da sem jz kr vredu, še vedno čakam na prvi pregled, ki bo 10.10., do takrat pa imam v mislih mojo pikico, in upam, da bo vse ok. Počutim se dobro, daje ma je grozna utrujenost, od 14.00 naprej komaj čakam, da grem domov(delam do 16.00 ure), in da se uležem na kavč, že cel teden spim popoldne, pa ponoči, slabo mi nič ni, samo kislega veliko pojem, mi je že moj rekel, da bo do decembra cela ozimnica pošla. HA HA HAuser posted image

Kaj menite oz. kaj predlagate, a se lahko v nosečnosti barvam lase s peroksidom?

Do našega ponovnega druženja, uživajte v svoji nosečnosti.

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KOROŠICE?
29.9.2007 14:27:36   
Katy13
Glede barvanja so deljena mnenja. Eni so mnenja, da ne škoduje, spet drugi, da kar ni nujno je bolje izpustiti. NAjbolje je, da vprašaš dr. Stanka Pušenjaka na Medover.net.

Moram pa priznati, da tudi sama ne vem kaj naj naredim.

Lp

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu mettyy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KOROŠICE?
20.10.2007 10:46:57   
dmavrel
Dobro jutro Korošice!!!
Kje pa ste? A ste se izgubile? Nobena se več ne javi?
Kaj počnete? A vse veselo nakupujete in pšripravljate stvari za vaše user posted image , al kako?
Kako je kaj z vašim počutjem?

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KOROŠICE?
20.10.2007 18:25:43   
frrrr
IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

Glede barvanja so deljena mnenja. Eni so mnenja, da ne škoduje, spet drugi, da kar ni nujno je bolje izpustiti. NAjbolje je, da vprašaš dr. Stanka Pušenjaka na Medover.net.

Moram pa priznati, da tudi sama ne vem kaj naj naredim.

Lp
nisem več nosečka... nisem več Korošica... a na tole vam pa morem odgovorit. mene je ginekolog full čudno pogledal, ko sem ga vprašala, če si lahk pobarvam lase. in odgovoril mi je s vprašanjem: ali boste barvo jedli? user posted image user posted image
no, pol sm si pa barvala lase... in je vse ok.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KOROŠICE?
21.10.2007 11:22:30   
Katy13
Glede barvanja mislim, da ima vsak ginekolog svoje mnenje. Ravno dr. Pušenjak je odgovarjal, da če ni nujno, da raje ne. Spet drugod sem brala, da ni panike. Tudi sama sem se odločila, da se bom pobarvala.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KOROŠICE?
21.10.2007 11:32:40   
limma
Tudi jaz sem Korošiča, rok imam 21.1.2008. user posted image  brca kot NORA, na momente se mi zdi, da bo mi trebušček raztrgalo... ampak je pa taakoooo  FAJN user posted image   Tašča mi kuha kosilo, pa imam čas, da surfam user posted image  in gledam skoz okno - vse je že belo okol nas.... lepo se imejte!

(odgovor članu JuR_ChIkA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?