|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko čaja nedojenemu otroku?
12.10.2007 13:32:11   
Anonimen
No, sej bistvo je že v naslovu. Zanima me, koliko dodatne tekočine, poleg prilagojenega mleka, mora popit user posted image . Star je pa 3 mesece in ima cca. 7 kil, če je to kaj pomembno.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
12.10.2007 13:35:55   
butt3rfly
ma jst mojemu vsak dan skuham po 100 ml čaja za prebavo in pomiranje in ga spije pač kolikor je žejen. sem mu sprva bolj po malem devala pa je ubošček tak jokal, da sem se vdala. zdaj pa sam regulira, koliko in kdaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
12.10.2007 18:04:33   
Anonimen
ja čist odvisno - mislim dojenček ti bo sam pokazal, koliko želi piti in kdaj. jaz sem moji dajala čaj po steklenički, čeprav sem dojila (no še zdaj tak delam, pa je mala stara že šest mesecev) in to od rojstva dalje. ko je bilo zunaj vroče je normalno več spila, sedaj ko pa so začeli notri kuriti, pa mi tudi spije več (cca 3-4 dcl na dan). ko je žejna, se enostavno joka, in ji dam, ko pa noče več piti, pa itak spusti flašo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
14.10.2007 20:17:12   
Anonimen
Hvala obema za odgovore. No, moj nekje od 50 pa do 200 ml na dan popije. Raje manj kot več. Mu pa naredim komarčkov čaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
14.10.2007 20:19:16   
viv_
Jaz sem ji tudi ponudila, pa je popila kolikor je sama želela. Sem pa delala tako, da sva imeli na 3 ure obrok mleka, če je pa vmes kaj "cvilčkala" sem ji pa dala čaj. Ampak ni bila (in še vedno ni) prav ljubiteljica čaja, je imela skoraj raje vodo.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
14.10.2007 20:22:35   
NRMM
Moja spije od 100-200ml čaja dnevno. Navadno po obroku takoj zaspi za pol urce,ampak se potem zbudi tako žejna,da 50ml spije na ''eks''user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
15.10.2007 19:32:20   
pupi
Naša šmrklica mi sploh noče čaja pit, tak da niti 50ml ne spravim v njouser posted image  Kaj bi morala bit v skrbeh?

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
17.10.2007 10:17:52   
Speedy07
pupi,pač ne mara caja,ni panike po mojem.moj spije kolikor mu pase,se pravi,da kar dosti.se mal bojim,d to ni vredu,d tolk popije,na 3 ure spije vsaj do 150 ml caja,proti veceru pa nic

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
17.10.2007 14:37:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupi

Naša šmrklica mi sploh noče čaja pit, tak da niti 50ml ne spravim v njouser posted image  Kaj bi morala bit v skrbeh?

Pomoje ne, ker hčerka, ki je bila od 3. meseca na flaši, tud ni hotla niti kapljice čaja spit in pač ni pila, pa je vse ok. Tamali pa celo sprejme čaj in ga pije, ko mu ga ponudim, pa me je zanimalo, koliko naj bi ga sploh spili, če je kdo že pogruntal to, kot so za odrasle pogruntali, da rabijo 1,5l - 2l vode na dan.user posted image

(odgovor članu pupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
20.10.2007 19:43:25   
lunca2
Tudi naš ni hotel piti čaja. Tko da je šele zdaj počasi začel s čajem. Spije ga nekje med 50-100 ml. Komarčkov čaj mu ne diši, pije pa čaj od HIPP-a za lahko noč. Vsaj nekaj.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
20.10.2007 19:47:10   
Anonimen
Ti mu kar daj čaj, nesladkanega, pa ne bo nič narobe. S časom se boš že navadila na količino. Če imate v stanovanju topel in suh ogrevan zrak, bo verjetno kar precej popil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
24.10.2007 10:35:12   
Ines Š.
Mene tudi skrbi, ker noče piti ne čaja ne vode, sokov pa pri tej starosti še ne prakticiram (tri mesece in en teden). Drugače jo hranim prek flaške (svoje mleko + novalac), ko pa ji dam kaj samo za žejo, pa tako izpljuni cucelj, ko vidi da ni mleko.
Vidim, da nismo edine in me to malo tolaži. Bom pa seveda še vztrajala. Hippovih čajev pa ne probavam dajati, ker so preveč sladki in ni dobro za zobeke.

Kar pa se tiče potrebne količine tekočine na dan pa sem dobila na CSD eno knjižico s tabelo. Jo bom tekom dneva poiskala in vam bom izpisala.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
25.10.2007 14:26:13   
mateyka
mi smo podobno kot Ines Š. - prek flaške (svoje mleko + adaptirano) in noče čaja niti vode pa da je ne vem kaj - če ni mleko. sicer je naša mal maljša, samo po moje tamali sami povejo kaj jim paše in kaj ne? sicer pa mi niso nikol (tuki na Švedskem) rekl, da bi morala kaj extra tekočine dodajat (zaenkrat)..

(odgovor članu Ines Š.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko čaja nedojenemu otroku?
25.10.2007 14:30:06   
lemavrica
Meni je patronažna rekla da naj dam cca.100ml tekočine na dan ker dodajam. Ampak moj noče ne čaja ne vode, no zdej sem mu dala Hipp Komarčkov čaj, tega je pa spil.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?