|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke-Maribor?
23.10.2007 13:26:22   
Čmrlika
Hojla!
Sem nova na forumih, pa me res zanima kolko nas je tu gor iz Maribora?user posted image
Hodim po mestu pa je vsaka druga s trebuščkom...Tu dor pa kr nič...
Jaz bi pa kdaj klepetala s kako tud na kavici? :-)
Lep pozdravček vsem,
Jaz in moja mala pikica-mali pikec....

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 13:53:49   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  Že odprto pod: Kaj pa Mariborske nosečke

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 13:56:19   
Čmrlika
Ja Tosja hvala za info...sem videla, če pa dobro pogledaš pa je že dolgo od tega kar je bil odprt ta forum...
lp

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 14:01:30   
tosja
user posted image  Odprt je dolgo...čveka se bolj poredko user posted image  user posted image  user posted image

Še danes so se user posted image  javile. Trenutno je aktualna Mehurčica, ki že ziba! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 14:07:02   
Čmrlika
Ja sej ravno zarad tega sem odprla novo temo, ker nobena tam več ne opazi, izvirne teme user posted image ...Pa saj nisem nič hudega nardila,ne?
Brez zamere,upam, da se mi vseeno javi tudi kaka Mariborčanka v pričakovanju....
Tosja-si ti mogoče iz Marobora, pa nočeš povedat?user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 14:51:09   
slovenka
čmrlika, kaj pa jaz, ki samo v službo hodim v Mb? To tudi velja? Na kavico že lahko pridem, pa user posted image sem.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 14:54:48   
Čmrlika
Veš da velja!
si pa sigurno kje blizu mb-ja doma, pa saj niti ni pomembno...user posted image
In kdaj si ti na vrsti za porod? nič ne vidim...Čestitke za bušija pa lepo in mirno user posted image  ti želim!
Lp

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:17:17   
Anonimen
Hi.Jaz sem tud iz okolice Mb.Kdaj maš pa termin?
Jaz že komaj čakam,da mine.Že odštevam dneveuser posted image


Lep dan,ni kajuser posted image



(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:27:15   
Marusah
Zdravo Čmrlika,

Da se še jaz javim....jaz sem tut iz Maribora. Sem pa v 24 tednu in pričakujemo user posted image . Če ti bo dolgčas se kaj javi na Z.S.

Lep dan vsem user posted image še naprej...

_____________________________

"Don´t warry be happy!!!:))"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:40:06   
Čmrlika
Hojla Teja27 in Marusah...
Mi smo pa na vrsti 4.maja...
Teja27 sem te pa opazla že na enem forumu, pa sem rekla daj da vidim če se bo javla....user posted image In kdaj ti Teja27 pričakuješ-deluješ že rahko utrujeno, poizjavi sodeč...user posted image  In od kod si?
Marusah ti si pa septembrsko dete,ne? Jaz tud...In točno kdaj pride dečko?
Jaz sem že malo živčna, sem še zaenkrat v ngotovih občutkih...Jutri imam nuhalno in upam na vse najlepše...Sta prvič noseči?
Lp obema!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:42:09   
Vrtnica79
Hoj, še ena Mariborčanka! Sem v 33. tednu. Pa na kako  user posted image   bi tudi prišla če ste za.
Tudi jaz videvam ogromnouser posted image , pa ne vem če je katera iz RR-jauser posted image . Iz katerega dela Mb-ja pa ste? Jaz sem iz centra.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Marusah)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:46:58   
Čmrlika
Uuuu Vrtnica 79 tebi bomo pa že kmalu lahko čestitali pa info o dojenčkih dobivali...user posted image Jaz sem Pobrežanka-od rojstva!
In kaj pričakujete user posted image  aluser posted image ?
Lp

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:47:47   
slovenka
ja, sem res blizu mb - ptuj. ampak sem res več v mb, kot na ptuju. Sem pa čist nova - brez bušija - 25.6. bom rodila, če bo vse po sreči. Ampak z veseljem poslušam kak nasvet, samo se bojim, da tistim, ki ste pred mano, nazaj ne bom kaj preveč koristila. user posted image ampak kavico pa že lahko pijemo, a ne? al pa kakav

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:49:57   
Anonimen
Oj Čmrlika.Sem že kar utrujena,ja.PDP mam 3.1.08.Pa me že skoz celo nosečnost nekaj matrauser posted image Od začetka nosečnosti mam probleme s kolki.Pa še slabokrvna sem.Spim pa skoraj nič.
Pričakujem pa,drugega otoka.
Mam user posted image  stara je pa 4-leta.

pa že prav nestrpno pričakuje dojenčka.user posted image  

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:53:25   
Vrtnica79
Čmrlika, dobili bomouser posted image . Imam pa že eno navihanko doma. Pa ve? Je to vaša prva user posted image , koliko ste kaj stare? Upam, da ne sprašujem prevečuser posted image . Jaz imam 28 let in sem 2user posted image .

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:56:36   
Vrtnica79
Teja 27, midve pa sma blizu z rokom poroda! Jaz mam 12.12. rok.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:58:16   
Čmrlika
pa re se lahko kdaj dobimo na kaki rahli kavici ali pa kakavu, sploh ni blema, pol pa merimo trebuščke...user posted image  Kak nas bi le pogledali, ko bi v kak kafič same trebuške stople?
Slovenka jaz sem ga tud-bušija namreč komaj pred nekaj dnevi začela opažatuser posted image Jaz sem večkrat na ptuju...
Teja27 saj bo minilo, če ne prej, koboš štručko v roke prijela, ne? Drži se, klepetaj z nami, pa bo hitreje in lažje minevalo...mene tak stiska, ker mam jutri to NS pa nikak da že pride ta dan....Teja27 s kerega dela mb-ja si?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 15:58:29   
Anonimen
Jaz sem tud 2user posted image .Ne vem pa kaj bomo dobili.
Se ni lepo vidlo,je G rekla,da ni ziher.Da pa misli,da bo še enauser posted image
Stara sem pa 27
Čez dva dni bomuser posted image
Doma sem pa blizu šentilja

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 16:03:32   
Anonimen
Oj ve user posted image ,kje mate pa namen rodit?
Mene že kar panika grabi,ker sem do zdaj glede Mb porodnišnice slišala kar nekaj graj.
Prvič sem rodila v Izoli.Pa je bla kar panika.
Se je vse malo zakompliciralo.
Tak da priznam,da me je tega poroda strah kouser posted image

Pa bo že


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 16:03:53   
Vrtnica79
Ja, pa glejte da se zmenimo še pred decembrom. Ker pol ne vem kak bom kaj sfolgala z 2 navihankama hodit okoli. Vsaj prvih nekaj mesecev.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 16:09:24   
Vrtnica79
No, glede porodnišnic- jaz grem definitivno v Mb. Od prvič nimam slabih izkušenj. Bolj kompliciraš, slabše je. Pač greš in kaj bo bo. Kakšen si ti do njih - takšni so oni do tebe. Pač moje izkušnje.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 19:27:41   
nana35
Klepetalke,tudi jaz sem iz MB,sem v 29 tednu in sem kot ti Čmrlika iz Pobrežja.Zdaj nisem več,no,kake 4 leta,drugače pa sem vse življenje živela na Pobrežju.

Rodila bom 100% v MB,kaj pa čemo,saj je vse tako blizu,lahko grem rodit,ko imam na 5 minut popadke,ne?Glede graj preko porodnišnice Mb-vsaka ima svojo izkušnjo,to je moje mnenje,jaz nisem še slišala nič tako groznega,da bi me bilo strah te naše ustanove.Bom potem komentirala,ko bo mimo.Pa mislim da ni tako hudo,odvisno je kako smo občutljive...

To bi bilo to zaenkrat.Lp.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 19:52:40   
kekec in mojca
Še ena iz Maribora, za kavico se takoj javim!!! user posted image Sem tretjič noseča, moja pikica je stara 15 tednov... Doma imam že enega nadebudneža, ki se veseli dojenčka. Rodila bom... eh, vse povem na kavici.

Kdaj se dobimo? user posted image V prvi nosečnosti smo stare RR-jevke hodile na srečanja vsak torek, ko smo imele dojenčke... je bilo res fajn, kar pogrešam staro gardo. Seveda se še zmeraj dobivamo, vsak mesec enkrat in smo vesele vsake, ki se nam na novo pridruži.

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 21:09:57   
ursyka21
Pozdravljene!
Kaj pa jaz ko sem že rodila? Jaz bi glih tak kavo pila user posted image . Me vzamete?



_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 21:17:22   
koala
Evo, še ena Mb nosečka ki je zainteresirana za kavo in čvek.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ursyka21)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?