|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
8.12.2004 11:30:58   
smrček
Pozdravček!
Ali je katera obiskovala terapije za mehčanje in sproščanje materničnega vratu - akupunkturo? To priporočajo alternativni zdravilci po 35.t dosečnosti. Rezultat naj bi bil bolj sploščen in sproščen maternični vrat brez popadkov in bolečin. To metodo mi je priporočila celo moja G. Zanimajo me vaše izkušnje, če je katera že o tem kaj slišala? Hvala za vaša mnenja in odgovore in lep :zaspan: ,meglen dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
8.12.2004 12:19:23   
Lunca1
Ojla!

nisem še slišala. Menda naj bi imeli enak učinek čaj malinovih listov, čaj materine dušice in donat. :ups::ups::ups:

Lp Lunca

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
8.12.2004 12:23:22   
Anonimen
Tudi jaz za to še nisem slišla. Ampak če je ginekologinja tako rekla, je verjetno to slišala od nosečnic, a ne? Potem bo najbrž držalo.

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
8.12.2004 12:40:25   
darjatimci
Maternični vrat se zmehča sam ko je :duda: pripravljen za rojstvo.Brez popadkov in bolečin poroda ni ,tudi,če je maternični vrat zmehčan.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
8.12.2004 13:33:39   
Anonimen
Ja, to itak. Ampak če bi jaz imela maternični vrat zmehčan, bi mogoče lahko rodila po naravni poti.

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
9.12.2004 9:29:06   
smrček
V čudeže sicer ne verjamem. Mislim pa da bi blo za probat, zgubit nimam kaj. Vam bom poročala, kako se to obnese.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
9.12.2004 18:10:51   
Smeja
Kdo in kje pa naj bi to delal?

Sicer pa prvič slišim za kaj takega...

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   priprave na porod - mehčanje materničnega vrtu
11.12.2004 17:08:57   
Erika 1
Maternični vrat se mehča na podlagi hormona (ne vem imena), ki ga ima vsaka ženska v sebi. Ni to odvisno od dajlajlame ali ne vem koga, ampak od vsake posameznice in njenega hormona posebej.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?