|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:27:07   
Anonimen
Sem se odločila da kar novo temo odprem in vse čvekalke skupaj zbobnam.... A je kera z mano?
user posted image user posted image user posted image

Sem popolnoma sama na borkah, v novembru,.....


Kje ste vse????? A vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ???

Ker to je edini opravičljiv razlog da vas ni user posted image user posted image user posted image

JAVITE SEEEEEE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:32:57   
lois
Oj, evo mene.

Kako si kaj živa 25?

Kaj kej počneš v tem smotanem vremenu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:34:17   
ursa30
živa, jst sem ena izmed tistih, ki trenutno ne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tako, da se pokorno javljam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:38:20   
Anonimen
Evo še mene..

Jaz tudi ne user posted image , ker sem še v službi.. Čez kakšne dve uri bo pa druga zgodba.user posted image

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:42:44   
lois
Punce, a mi katera pomaga in napiše, kako se naštima, da imaš poleg svojega uporabniškega imena tudi slikico. A greš to na maj profil?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:52:26   
tassika
Evo tudi mene, odštevam zadnje urice službe in tudi jaz ne user posted image , sicer pa itak do začetka nov. sploj ne smem, moj je že prav bogiuser posted image

(odgovor članu lois)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:54:53   
Anonimen
jupiiiiiiii

nas je že nekaj.... Sem u sluzbi in se delam da delam :)

Ravnokar smo se najedli, zdej pa naprej delat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Do 4ih! Se mi bo zmešalo prej user posted image user posted image user posted image user posted image

Lois Ja greš na svoj profil in klikneš pri prikazni sliki in jo naložiš...

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 12:55:25   
Anonimen
tassika zakaj ne smeš? A si prekmurka?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:06:46   
aluš
Jaz tud v službi. Do prej sem čakala da bo tri. Pa je ravno šef klical in prijavil, da bom mogla al počakat po tretji al pa nazaj pridit. Pa maš user posted image  od tega deževnega petka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:11:51   
Anonimen
hehehehehe

sva zgleda sami user posted image user posted image user posted image

Še na taki temi ostanem sama user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:23:34   
*sanela*
Še ena ki ne user posted image user posted image user posted image
Sm v službi!
Vreme kislo, pa sm tudi jaz user posted image !
Lep dan želim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:28:24   
Anonimen
hej hoj sanela.... Sem vesela da nisem edina ki je danes v službi user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:46:33   
ursa30
še ena pridna, ki je tudi v službi user posted image
še slabo uro pa pol pa doooooooooomovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:47:48   
Martinčka
jaz pa sem v službi.. komaj čakam da bo konec.. grem danes gledat film Mamma Mia.. a ga je katera gledala?

lois v mojem profilu si naštimaš slikico in vse vse.. Upam da se ne motimuser posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:49:38   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: lois

Punce, a mi katera pomaga in napiše, kako se naštima, da imaš poleg svojega uporabniškega imena tudi slikico. A greš to na maj profil?


ja, greš na moj profil, tam najdeš moj avatar in ti piše naloži sliko. daš prebrskaj, sliko vzameš pač iz tam, kjer maš shranjeno.
obstaja možnost, da bo slika prevelika, jo moraš potem zmanjšati.
če ne boš znala, pa kar tu vpraši, ti bom pomagala.

(odgovor članu lois)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:50:17   
Anonimen
hehehehehe

Jsz ga nisem gledala ampak so pa rekli mi da je hud... AMpak ti morejo bit mjuzikli všeč user posted image user posted image user posted image

Kok sem vesela da nisem sama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej mi pa lahko že malo poveste kje se nahajate... Že pestvate, pričakujete, ste v akciji??

Midva sva v 21.krogu akcije. Vmes sva imela en SS ampak zdej pa akcijaaaa naprej...

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:54:26   
ursa30
midva imava trenutno pavzo po dveh letih "matranja"
januarja imam operacijo, da mi odstranijo pregrado, potem pa veselo na delo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače še nimam nobenega user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:54:52   
Martinčka
midva sva prejšnji mesec opustila KT, zdaj čakava da se mi telo malo pošlihta potem bi pa naj z 2009 šla v akcijo.. tudi zato, ker bi čez eno leto naj imela stanovanje uštimano in bo prostor tudi za še kakšnega člana...
seveda pa se lahko vmes zgodi da ne bova dovolj previdna:) hihi.. po malem upam tudi na to..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 13:57:47   
Anonimen
Urša30... A nisi ti bla še med M ne pričakujemo avgusta in septembra? A to pomeni, da so ti na novo dokrili pregrado? Upam da te nisem s kero pomešala user posted image user posted image

Martinčika... SUPERCA user posted image user posted image user posted image   Upam da vama ne bo treba dolgo čakati na vajin plusek user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje ste pa najbolj aktivne? mogoče pa jaz kako aktivno temo zamujam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Martinčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:01:51   
ursa30
živa, avgusta sem bila še med borkami, septembra pa so mi odkrili pregrado, tako da sem zdaj samo navijačica user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:02:52   
Anonimen
se mi je zdelo da sem si te prav zapomnila user posted image

Kako so ti jo pa odkrili?

(odgovor članu ursa30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:03:37   
Martinčka
živa25 ter urša30 želim Vama veliko uspeha pri user posted image .. tak da bo kmalu plusek pa potem zdrav otroček..
jaz sem sicer aktivna na mami 2009, čeprav verjetno takrat še ne bom mami, upam pa da bom user posted image ...  vse stvari ki so mi prevelike zaradi zgubljene kilaže, sem si dala na stran da jih bom lahko imeli ko bo nosečka.. sam to mi še gre po glavi.. hihi.. sam sej leto 2009 bo hitro, takrat bomo pa vidli kako bo z uspehom...
no sicer pa se oglašam na vseh temah, kjer je možno odgovarjat.. ker še nimam otročka in normalno ne morem povsod sodelovat.. pa vidve že kaj otročkov doma?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:03:59   
masna
Tudi jaz neuser posted image pa čeprav sem domauser posted image .

Ne spadam  ravno v to temo (ne še vsaj), a me živa25 hoče prepričat da še enega user posted image   ali dva user posted image user posted image naredimouser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:04:24   
tassika
ne smemuser posted image , ker sem bila 14 dni nazaj na abraziji in kao 1 mesec zdaj ne smeva, potem pa lahko. Zdaj bi mi že prav pasalouser posted image . Evo še pol urce pa šibam domovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje ste vse čveke?
17.10.2008 14:06:53   
Anonimen
heheheheheheheheh

res je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Navijamo za user posted image user posted image še enkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Super ideja... Grem še jaz na mami 2009 mogoče mi pa uspe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

masna super da si se oglasila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Zakaj da nebi spadala... Sej ni potrebe da se boriš za user posted image da si tukaj pri nas... Važno je da rada čvekaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu masna)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?