|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kravje mleko dojenčku?
1.11.2007 5:16:35   
hlkfffff
Pozdravljene,mene pa zanima če katera daje kravje mleko dojenčku?Zanima me, pri katerem mesecu starosti?Ali je pred 2 mesecema neprimerno. Vprašam samo za info.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 1.11.2007 15:04:39 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KRAVJE MLEKO?????
1.11.2007 5:55:03   
Lunca1
Ja prezgodaj, mi smo začeli pri enem letu. Prej pa adaptirano mleko (Aptamil, Beba, Milumil)

(odgovor članu hlkfffff)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KRAVJE MLEKO?????
1.11.2007 7:17:13   
dory
ja tole se mi zdi res prezgodaj...sama sem uvedla kravje mleko pri slabih 6m pa še to zato,ker smo sprobali že večino adaptiranih varjant,pa jih je vedno bolj zavračal...z mlekom je blo malenkost boljše...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KRAVJE MLEKO?????
1.11.2007 7:32:53   
Anonimen
Seveda je prezogdaj. Naša ga še ni probala, pa bo čez slab teden stara 9 mesecev.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KRAVJE MLEKO?????
1.11.2007 8:11:39   
NRMM
Prezgodaj je relativen pojem. Nekateri dojenčki imajo z adaptiranimi mleki velike probleme,po uvedbi kravjega mleka pa se to uredi. Jaz imam staro punco dobre 4 mesece in ji bom po nasvetu pediatrinje poizkusila dati kravje mleko,ker jo adaptirana še vedno napenjajo.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KRAVJE MLEKO?????
1.11.2007 10:10:45   
Naja30
Ja, moja kolegica, ki je imela nedonošenko, ji je zelo zgodaj začela dajat KM, ker je adaotirano zelo slabo prenašala. Pač tvegaš zaradi alergije.
Naša ga še ni probala samega, razen v ml. izdelkih in občasno ji dam par žličk kakava, ko ga jaz pijem. Stara je 11m. Zdaj ga bom začela uvajat, ker jo tudi odvajam od dojenja in bo KM nadomestilo moje mleko, predvsem zvečer.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kravje mleko?
1.11.2007 11:07:43   
Anonimen
Lahko od 9. meseca naprej, ko ga je dojenček sposoben prebavit, še raje pa kasneje.

(odgovor članu hlkfffff)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kravje mleko dojenčku?
1.11.2007 11:53:35   
TinaUros
Do enega leta ne priporočajo KM.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 1.11.2007 15:04:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?