|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim začeti-uvajanje GH?
22.11.2007 18:40:44   
ALEKSA13
Pozdravljene,

moj fantek bo kmalu star 4 mesece, zato sem počasi začela razmišljati o uvajanu goste hrane (seveda ko bo čas za to). Ker res nimam pojma kaj in kako vas prosim za kakšen nasvet. Zdaj sva na Aptamil Pre.
 S čim začeti (zelenjava, sadje, kašice, mlečni izdelki) in kdaj začeti uvajati(dopoldne, popoldne..). Ali lahko uporabljam začimbe? Ko uvedem en obrok, kdaj lahko naslednjega? Po obroku (na začetku, ko poje samo kakšno žličko)mu verjetno ponudim potem še mleko? Vem, veliko vprašanj, sam res si ne predstavljam najbolj tega uvajanja. Hvala, lp. Aleksa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
22.11.2007 18:47:39   
Petraa
Začneš dopoldan.daj z korenčkom ali pa z bučkami,otroci jih zelo lepo prebvljajo,ker so lahke.
začneš z eno vrsto sadja ali zelenjave in daš otroku cca 3 žličke na dan,to prakticiraš 3 dni zapored user posted image
rajši začni z zelenjavo,ker kar veliko otrok,ki najprej poskusi sadje noče zelenjave,saj je sadje sladko ,zelenjava pa ne

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
22.11.2007 20:38:17   
MADMAX
saj ti na pediatriji povedo kaj, kdaj in koliko. Lahko začneš že sedaj npr. par kapljic soka od sveže jabolke to dajaj par dni, če prenese ji daj jab. kašico zatem naslednje sadje kot so hruška, breskev, banana. Jaz sem včasih tudi kak sadje skuhala in spasirala.
Zelenjava: koleraba, korenček, cvetača, brokoli.
Začneš po eno žličko dve potem pa stopnjuješ po par dni da vidiš kako reagira.
Jaz še vedno dojim začela sem z uvajanjem pri 5 mes. a je pri 6 mes zbolel pa sva se zopet samo dojila tko da sva začela znova.
Sem pa tud jaz začela dajat zelenjavo potem sadje, pa mi poje več sadja kot zelenjave( od 2 žlčke do 10 če mi porata prec blek blekuser posted image .

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
24.11.2007 9:00:03   
kristinaj
:))... meni se je na začetku zdelo to zelo groooozno. vsem nasvetom je sledila ena velika zmešnjava. imam srečo, ker imam doma knjigo"dojenček, kaj pričakujemo prvo leto" v kateri vse lepo piše. in ko boš enkrat začela uvajati GH boš videla da to ni noben velik bav bav.
srečno

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
24.11.2007 9:01:55   
Anonimen
Kakšen kompot iz jabolk je čist fajn.

Drugače pa uvajaš počasi, npr. najprej jabolko nekaj dni, da vidiš, če je kaj reakcije, potem šele kaj drugega.

Začimbe lahko, v malih količinah, vendar ne pekočih.

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
26.11.2007 8:42:10   
masna
A sadje se daje kar sveže al mora biti vse skuhano?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim začeti-uvajanje GH?
26.11.2007 12:06:52   
petra p
user posted image user posted image jaz bom tudi začela z GH, ker moj user posted image  kaže vse znake da bi jedel pa čeprav nama manjka še par dni do 4 meseca. Ko vidi da kdo je,se joka, slini in steguje rokice. Začela pa bom s korenčkovim pirejem:skuhala bom korenček,ga pretlačila in zmešala z Novalac mlekom,saj sva se z dojenjem nehala matrat pred 3 tedni.In to bom par dni ponavljala,naslednji teden pa krompirček!upam da bo vse ok in da ne bo nobenih zapletov!user posted image  

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?