|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček za hranjenje
13.12.2004 21:04:52   
NinaŠ
Prosim za vaše mnenje, kateri od tih dveh stolčkov je po vašem mnenju boljši? Hvala!

http://www.soncek.si/shop/page/group/id/513/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   stolček za hranjenje
13.12.2004 21:17:11   
**NiNa**
Zivjo!
Čeprav nimam in ne poznam ne prvega in ne drugega bi jaz izbrala Robba, in sicer zato, ker ga lahko kasneje spremeniš v stolček in mizico, to pa lahko postaviš v kot dnevne sobe ali otroške sobe (otrok bo lahko risal in se igral sam in ti ne bo potrebno paziti kako leze iz stola, ko se bo naveličal). Model Sonček pa lahko postaviš le k jedilni mizi. Takšno je moje mnenje, upam, da ti bo kaj pomagalo. pa pa Nina

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   stolček za hranjenje
13.12.2004 22:13:08   
malecka
pri prvi sem dobila za darilo trip trap stolček,bila sem skeptična.nato pa se je izkazalo,da je ta stolček nepogrešljiv enostavno ga tudi očistiš,ko je zamazan in to ni malokrat.8)
sedaj pri drugemu,ki je še v bušiju...sem pa kar sama kupila in ravno danes je prispel paket.no to je moje mišljenje
lp :nosecka:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   stolček za hranjenje
13.12.2004 22:55:01   
lutka
jaz sem imela tako pri prvi punčki,kot zdaj pri drugih dveh,ta drug model in sem zelo zadovoljna.Hčerka je stara sedem let ,pa še vedno zelo rada sedi za mizico na stolčku,na njem tudi riše,je kosilo itd. Lahko rečem da raste z njo.:bravo::bravo::bravo:.Zato sem tudi zdaj, za druga dva:duda::duda: kupila istega
lp:kuza::kuza:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   stolček za hranjenje
14.12.2004 2:55:35   
ZARA
ojla...jst mam tud ta'drug model...Ampak trip-trap tud zelo pohvaljo...:rozica:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   stolček za hranjenje
14.12.2004 7:31:09   
Annny
OOO, ZARA, a si ti tud dežurala dans ponoči??:)-
Sem mislila, da sem edina...:ups:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   stolček za hranjenje
14.12.2004 8:01:21   
Martina*
Midva sva se odločila za trip trap, ker raste z otrokom in se mi zdi, da je bolj stabilen.

Imajo pa naši sosedi ta drug model in so tudi zelo zadovoljni, tako da je izbira pravzaprav težka ;)

papa, martina


(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   stolček za hranjenje
14.12.2004 9:05:35   
Anonimen
Ja, res težka izbira. Če se jaz ne morem odločiti, potem po navadi kupim kar oba... ker sem prismuknjena, ti pa verjetno nisi (no ja, pri stolih se mi to res še ni naredilo). Ampak ta dva stola imata res dve čisto različni funkciji. Če bi se že morala odločiti, bi kupila drugega. Dokler je majhen, je lahko v njem, lahko je, riše in se igra, pri dveh letih in pol, ko ga recimo preraste, pa itak lahko že na normalnem stolu sedi za mizo. Pri nas je že tako. Ampak seveda tisti, ki imajo trip trap, tudi ta stolček zelo hvalijo...

(odgovor članu NinaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   stolček za hranjenje
14.12.2004 10:44:34   
Lenny
Trip trap je pri nas zakon. Razlogov pa je več: raste z otrokom, lahko ga je čistiti, pa zelo malo prostora zavzame. Ja, pred odločitvijo sva ga v praksi videla v uporabi pri petčlanski družini, kjer sva se navdušila nad praktičnostjo in vzdržljivostjo.
Lp

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   stolček za hranjenje
14.12.2004 12:31:41   
Seven*
Moras se zavedati, da gre za ponaredek TripTrapa, ki zgleda cisto drugace. Sedalo je sicer podobno, je pa ful drugacna konstrukcija. Ce trip trap pogledas od strani izgleda kot crka Z, oz. vsaj polovica te crke. :) Jaz bom kar orginal kupila, ceprav je bistveno drazji. Dajo pa menda zato neko garancijo...

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   stolček za hranjenje
14.12.2004 19:58:39   
malecka
seven jaz moram reči,da je bil moj prvi stolček original ta drugi pa je ponaredek in povem ti,da je popolnoma enak le,da ima p.še eno lajštico več.sama oblika kako otrok sedi in kako je naslonjen pa je ista tako kot pravi ss plačaš samo licenco.
lp
PS pred devetimi leti je bil original cenejši kot je danes imam račun?!:zmeden:

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?