|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dojenje in menstruacija
17.10.2007 17:38:26   
nicnic
Pozdravljene!

Podobne teme sem že pogledla za nazaj in vem, da ni nekega pravila, da če dojiš ali jo dobiš takoj ali po parih mesecih.

Sin je star 8 mesecev in menstruacije še od nikjer - nekatere bi rekle, da hvala bogu, ampak mi bi še enega kar takoj (zdr. težave), pa še toliko časa smo se trudili za prvega, da je joj, zato bi kar takoj nazaj v akcijo. No, noseča definitivno nisem. Dojiva se 2-krat čez dan, zjutraj, zvečer in neštetokrat se bolj pocrklja ponoči. Nekaj na silo odstavljanja se ne bom šla, ker mi je dojenje nekaj lepega in uživam ob tem.

Zanima pa me, ali je katera dobima M šele čisto, ko so ukinili dojenje? Pušenjak pravi, da se M pojavi, ko se število podojev zmanjša na 5 obrokov na dan - res?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dojenje in menstruacija
17.10.2007 18:07:24   
Seven*
Jaz sem jo dobila po 15 mesecih dojenja. user posted image user posted image  Ni pravila, je pa cisto normalno, ce je nimas dve leti ali vec (ce dojis seveda).

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dojenje in menstruacija
17.10.2007 18:18:54   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz sem jo dobila po 15 mesecih dojenja.


In kolikokrat sta se do takrat dojila? Si jo dobila, ko sta čisto prenehala/prenehali z dojenjem?
No, mene upam, da obišče prej.user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dojenje in menstruacija
17.10.2007 18:37:27   
2 Sraki
Moj je star tudi 8m, pa bi tudi radi imeli še enega, menstruacije pa še od nikoder. Dojim ga zadnjih 14 dni samo še zjutraj in zvečer. Ene je nečejo pa jo dobijo, druge jo hočemo pa je ni. Se moramo sprijazniti z dejstvom. Res pa je da ima dojenje velik vpliv nanjo.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dojenje in menstruacija
17.10.2007 20:09:37   
Anonimen
Jaz sem jo dobila en mesec po porodu, še dojim. 

(odgovor članu 2 Sraki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dojenje in menstruacija
17.10.2007 21:29:23   
lukec
Dobila sem jo 6 tednov in pol po porodu, tri dni po tem, ko se je zaključila čiščauser posted image . Dojila sem 15 mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dojenje in menstruacija
18.10.2007 9:57:06   
Beti S
Jaz sem prvo prenehala dojit pri 3 mesecih. Zadnji mesec sem jo dojila najprej 2 na dan pol enkrat in ko sem prenehala sem jo dobila.
Sedaj pri drugi (6 m) pa dojim 3-4 na dan in jo tudi še nimam.
Mislil da jo bom dobila ko bom prenehala z dojenjem.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dojenje in menstruacija
18.10.2007 13:49:10   
Mehičanka
Jaz sem jo dobila malo manj kot 4 mesece po porodu, ob polnem dojenju, vsak mesec. Glede tega res ni pravila.

(odgovor članu Beti S)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dojenje in menstruacija
19.10.2007 21:06:24   
miska2004
Točno to sem se jaz spraševala... Naš je star 11,5m, moje M pa še od nikoder. Dojim pa 3x na dan (no, zvečer, ponoči in zjutraj). Sem že razmišljala, da ni kaj narobe z manouser posted image

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dojenje in menstruacija
19.10.2007 22:52:03   
Anonimen
En dan manj kot dva meseca po porodu. Pa sem takrat polno dojila, sicer pa še vedno dojim.

(odgovor članu miska2004)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dojenje in menstruacija
1.11.2007 23:28:31   
Anonimen
Jaz se jo dobilauser posted image ko je imel Enej tri mesece in 17 dni. Dojim pa na polno .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dojenje in menstruacija
2.11.2007 11:53:17   
Vilma
Jaz sem jo dobila, ko sem polno dojila. Po 5 mesecih po porodu.
Zanosila pa takoj po drugi menstruaciji. user posted image

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dojenje in menstruacija
2.11.2007 20:38:24   
alja01
Evo mi smo se dojili 10 mesecev in 6 dni, danes točno en mesec po končanem zizanju se je pojavilauser posted image , menim da je to čist od vsake posameznice odvisno kdaj jo dobi, ene prej, druge kasnej.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?