|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   konec dojenja
1.11.2007 19:12:31   
fantekj
dober večer

mene zanima ksko ste ko ste nehale dojiti (naprimer okoli 11 meseca) nadomstile mleko (ali z adaptiranim ali kravjim mlekom), ter predvsem me zanima kako naj mu dajem mleko če ga po flaški noče?????

Hvala!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: konec dojenja
1.11.2007 19:16:01   
Anonimen
Kar s kravjim user posted image .

Naj mu očka da flaško, ti pa pojdi stran ta čas.

(odgovor članu fantekj)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: konec dojenja
1.11.2007 19:47:03   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: fantekj

dober večer

mene zanima ksko ste ko ste nehale dojiti (naprimer okoli 11 meseca) nadomstile mleko (ali z adaptiranim ali kravjim mlekom), ter predvsem me zanima kako naj mu dajem mleko če ga po flaški noče?????

Hvala!!!!


Ne nehaj dojit? user posted image user posted image  

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu fantekj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: konec dojenja
1.11.2007 20:52:31   
Naja30
Moja je ravno stara 11m in sma že skoraj čisto prenehale z dojenjem. Odločila sem se, da ji bom zvečer dajala kar KM v flaško. Na srečo je flaško sprejela. Mislim, da je brezveze zdaj dajat adaptirano, saj je že čas za uvajanje KM. To je moje mnenje.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: konec dojenja
1.11.2007 21:14:27   
Anonimen
Ne nehaj dojit?  


Ja, saj res, lahko nadaljuješ user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: konec dojenja
1.11.2007 22:42:52   
lelaval
Ne nehaj dojit?


Ja, zakaj pa bi rada nehala?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu fantekj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?