|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Teža vozička?
7.11.2007 10:42:25   
bettika
Voziček jane nomad tehta 6,5 kg. Kar se mi zdi zelo malo. Ali mislite, da je premalo?
Koliko je kaj takšen voziček stabilen, ko začne otrok skakati gor in dol po njemu in ni več pri miru. Se mi zdi, da bi ga komot prevrnil.
Kaj ve mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Teža vozička?
7.11.2007 11:14:45   
Anonimen
Meni se zdi super, da je voziček tako lahek. In moj otrok ni nikoli skakal gor in dol na voziček in z njega. Ne vem, ampak jaz bi bila tako lahkega vozička ful vesela, saj se mi zdi, da je to zelo pomebno.

(odgovor članu bettika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Teža vozička?
7.11.2007 11:37:21   
t*e*j*k*a
Lažji je voziček bolje je zate, ker ga boš morala nositi in zlagati in dvigovati,... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Teža vozička?
7.11.2007 11:46:28   
Petraa
če sem iskrena meni pa ni fajn. imam še 2,5 letnika,ki tudi rad bratca vozi prej sem imela voziček težak cca 13 kg in mi je bilo super.sedaj imam laži voziček in sploh ne smem malega pustit da sam pelje,ker mali lahko dvigne voziček,ko se obesi nanjuser posted image
pa moram tudi rečt,da mi ni bilo težko nosit voziček v 2 štuk -za težjega govorim

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?