|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavračanje dojenja pri uvajanju GH
7.11.2007 15:18:12   
SARANIK13
 
Zivjo!

Zanima me če je katera imela probleme ko je otroka uvedla na gosto hrano da je začel zavračati dojenje.Moja 6,5 mesečna deklica je ko sem ji začela dajati 3 obroke goste hrane začela zavračati dojenje za 3 dni.Mleka sem imele preveč zato sem si brizgala takrat ven.Sedaj pa je naenkrat mleka malo dojenčica bi se pa sedaj spet dojila.Kako priti nazaj do mleka?

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 7.11.2007 17:23:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zavračanje dojenja pri uvajanju GH
7.11.2007 18:37:37   
K_a_t_i
Uvajanje goste hrane je z drugimi besedami odvajanje od dojenja. Zato pa naj bi se obroki nadomeščali postopoma.
Če bi rada ponovno dojila, poskusi čim pogosteje pristavljati. Ampak jaz ne vem, ali to ima smisel user posted image  Poskusi jo podojiti samo za zajtrk in večerjo, vmes pa GH. Mogoče pa bi se deklica rada samo crkljala ali pa uspavala.
Srečno.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu SARANIK13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?