|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 7:52:59   
tiha
Pa smo tam!
Včeraj sem bila spet na UZ v porodnišnici-plodovnice je le še za 2 cm, CTG je v redu, naredili so mi amnioskopijo-plodovnica je bistra, odprta sem za 2 cm.
Ker je tako malo plodovnice, morajo sprožiti porod, ker bo za malo :duda: bolje, da gre ven.
Jutri grem ponovno na CTG in če ta ne bo v redu, mi bodo porod sprožili že jutri, drugače pa v ponedeljek.

Po amnioskopiji imam malo rjavkastega izcedka, drugače sem pa kar v redu, čeprav me je včeraj vse skupaj malo zadelo...
No, vsaj ni treba razmišljat kje bom za Novo leto ;)

Čauči!
Tiha 36t6d
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 8:50:56   
Anonimen
O, tiha, to pa je novica! Ti to vzemi kar za pomirjujoče: lepo so spremljali tvojo nosečnost in tako pravočasno odkrili, da je plodovnice premalo, tako da bo sedaj vse v redu. Pa še, kot praviš, čez praznike se bosta že doma z otroškom crkljala.
Čim lažji porod ti želim!

(odgovor članu tiha)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 9:07:23   
lan
Tiha jaz ti želim vse najbolje in nič se ne boj,bolje malce prekmalu kot pa čez rok.Jaz sem rodila v 37t pa je bil super timing.Dojenček je bil zdrav in popoln in tudi tvoj bo!

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 9:24:30   
tiha
O punci, hvala!

Res sem srečna, da imam tako ginekologinjo!
Takoj, ko se ji je zazdelo, da imam majhen trebuh, me je pregledala z UZ in potem napotila na dodatni UZ v porodnišnico. Tam sem naletela na dr. Rončeviča, ki je zadnji mesec in pol poleg moje zdravnice budno spremljal stanje moje :duda:.

Malce me je presenetilo, bo oči malo prej dobil darilo za rojstni dan (ima ga 24.12).

Uf, mal pa me živčki dajejo! 9nebesa9nebesa
Še malo, pa bo naša družina petčlanska.

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 11:42:48   
Grascakinja
Držimo pesti, naj mali kar lepo prikuka na svet, tu mu bo prav fino ob taki veliki familiji!
Pa sporoči, kako je šlo!
pupa

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 11:44:42   
mehurčica
Tiha, tudi jaz ti držim pesti! Čimlažji porod ti želim!:rozica:

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 13:29:21   
nikitta
SREČNO!!! DOBRO VOLJO TEBI IN LJUDEM, KI SO (BODO) POLEG TEBE!

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 14:47:03   
madja1
Zdravo!
Saj ne vem če se še na forumu ampak bi te vseeno nekaj vprašala-če nisi že v pripravah na porod. Tudi mene je moja gin. podobno kot tebe poslala na kliniko, kjer mi že mesec pa pol dela uz rončevič. V četrtek ko sem imela 35 t 5/7 mi je napisal da je plodovnice nekoliko manj-max 2 cm in se zna zgodit da mi bodo čez kakšnih 14 dni sprožili porod
Sedaj pa ne vem kaj je s tem mislil max 2 cm mislil.

Tudi jaz ti želim da bi vaše darilce privekalo na svet
čimbolj zdravo!:rozica:

lp madja

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarčica bo postala decemberka
17.12.2004 15:32:40   
tiha
Hej madja1!
Tudi jaz sem bila v četrtek pri njemu (ob 12ih) in ker bom jutri že v 37. tednu, mi bodo porod sprožili, je pa tudi pri meni max. 2 cm plodovnice (mislim, da merijo največji žepek.

Jaz sem malo pobrskala po Pušenjakovem forumu na MODu.


Punce, hvala za dobre želje. Ma, sem prepričana, da bo vse v redu in se bomo kmalu skupaj stiskali 9nebesa9nebesa9nebesa.

Pa pa :rozica::rozica::rozica:
Tiha v pričakovanju Tie.:angel:

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?