|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priporočam banjico
19.12.2004 18:42:23   
janaja
mi imami anatomsko oblikovano banjico ki smo jo kupili v celovcu v toysu pa se dobi tud v infantinu


super stvar je mali star 3 mesece pa sam čofota ko en tavelik jaz sem zeaven samo ze varuha pa da očke brišem

se da super pritrditi na banjo cena je cca 5000


ena a banja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   priporočam banjico
19.12.2004 18:57:36   
Annny
Tudi mi imamo tako- prav tako priporočam!:)
Tummy Tub se pri nas (zaenkrat) ni obnesel..
LP

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   priporočam banjico
19.12.2004 20:42:31   
maja2
Tudi mi imamo takšno banjico, pa na žalost nismo bili zadovoljni. Kupili smo jo v BC in ima zraven tudi nastavke, da jo lahko pritrdiš na "veliko" banjo. Mali je bil v njej ful nesrečen,:(( tako da smo jo uporabili samo enkrat in kupili najbolj navadno, brez vseh vdolbin in izboklin...
Če bi mogoče katero zanimala, naj se javi.

LP

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   priporočam banjico
21.12.2004 13:44:16   
maja2
Ja, točno takšna. Še barva je ista. Zraven so še nastavki za banjo. Tudi v BC je bila okoli 8000 SIT. Če te zanima, jo dam pod oglase. Sporoči.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?