|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čaša za pitje nuby
11.11.2007 13:43:35   
aezzy
ojla,
ze kar nekej casa nazaj smo kupili caso za pitje nuby, saj veste, tako s slamico, plasticno.
ampak ima obupen vonj in okus!!!!
ima katera podobne izkusnje?
sploh je ne moremo vec uporabljati.
umivala sem jo tudi na eno uro, se vedno je okus po plastiki in tisti vonj cuden, voda ima okus, kot, da bi bila notri ze vsaj en dan!
bi jo morala nesti zamenjati ali so vse take?
pa tko je fajn in veliko gre noter.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čaša za pitje nuby
11.11.2007 21:40:24   
kofetek2010
naša jih ima sigurno 5 ali 6 in nobena ni imela čudnega vonja - res pa je, da naša pije le vodo user posted image  


se pa dobi ščetka (taka čist mičkena) za čiščenje slamice, pa tud nadomestne slamice (zgornji in spodnji del) user posted image

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čaša za pitje nuby
11.11.2007 22:05:39   
martinuška
Tudi naše nimajo tega priokusa. Imamo pa 3 in so vse v redu.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čaša za pitje nuby
12.11.2007 10:02:43   
mml
Pri nas tudi ni težav...pomembno je, da dobro opereš slamico, ker če jo samo splakneš, v slamici še vedno ostane sok, čaj...in to se po tem skisa in lahko re smrdi

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čaša za pitje nuby
12.11.2007 13:55:48   
aezzy
pije samo vodo, caja in sokov sploh ne pije.
slamico sem premila na vsako uro into z cetom, res pa je, da z palcko za usesa in ne z krtacko.
res cudno, no, ce so vase vse vredu.
bom nesla nazaj pa nej tam prevohajo, haha. mi je pa trapasto ,ker je res poceni. tko, da bomo pac kupli novo in upali na najboljse.
hvala

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čaša za pitje nuby
12.11.2007 19:29:03   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: aezzy
mi je pa trapasto ,ker je res poceni


Zakaj ti je trapasto, da je poceni?user posted image  

p.s.
Nalij vodiko v mali kozarček (npr. tak kot je za žganje) pa ji daj slinčka, dvakrat, trikrat se bo polila, potem bo pa že pila kot ta velikiuser posted image  Resno, no.. Jaz sem bila tudi obremenjena s temi lončki, potem smo pa presekali in ....

Daj povej, kako se je izšlo...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čaša za pitje nuby
12.11.2007 20:22:44   
Anonimen
Jaz jo vržem v pomivalni stroj.
Drugače pa slamico spucam s palčki za ušesa.

Pa v BC prodajajo posebaj slamice in tiste bele nastavke za slamice.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čaša za pitje nuby
13.11.2007 11:44:36   
Nika v službi
Tudi naša je imela tak vonj, že zelo hitro, po nekajkratni uporabi. Pa sem jo prekuhavala, pomivala v pomivalcu, s ščetko, delala vse živo, pa nič. Mi je šlo kar na kozlanje, naša Nika ni hotela več ven piti (logiš).

In potem smo presekali s temi flaškami in šli na običajne skodelice oz. najprej kozarce s slamico (klasično), potem pa na kozarce in skodelice kot ta veliki.

Poskusi ukiniti flaško!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čaša za pitje nuby
13.11.2007 12:39:26   
aezzy
Barbs, ni mi trapasto, ker je poceni, mislila sem, da mi je trapsto nesti nazaj v trgovino, ker je pac tako poceni in ne bi komplicirala zarad tega.

Iz kozarca pijemo ze dolgo, to imamo za zraven, da ni treba zmerej it po kozarec in natocit vodo, tko jo ima pa kar zraven sebe ko se igra., ker res ogromno popije.

In  za ven je bla fajn. no, sej zdej imamo za ven od aventa.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?