|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa moška oblačila manjših številk?
10.11.2007 22:59:01   
Jančika_
Moj mož je velik okoli 170 cm (raje kak centi manj) in ima kakšnih 62 kil. Precej težko najde oblačila, ki mu ne mahedrajo vse naokoli. Še največ dobi v H&M, sploh srajce imajo fino ozke, pa hlače št. 28. Pred kratkim je nekaj našel tudi v Mega Factory Outletu, pojma nimam, od katere firmeuser posted image .

Že dlje časa ni iskal cot nikjer drugje, ker se je pri zadnjem nakupovalnem izletu pač izkazalo, da nimajo nikjer dovolj majhnih cifer (eno srajco je dobil v Zari, to je bilo pa tudi vse). Ker je možno, da se je v zadnjem letu kaj spremenilo na tem področju, me zanima, če mi lahko predlagate kakšno trgovino, kjer imajo moška oblačila manjših številk.

Pa lep pozdrav iz dežele Liliputuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
10.11.2007 23:15:40   
freha
tako po občutku se mi zdi da imajo španci manjše postave
- predlagam zaro men ali pa novo trgovino v city centru springfield!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 8:42:11   
Jančika_
Springfield praviš? OK, bova šla pogledat, tega še ne poznava. Španci so pa res precej majhni, ja. Nazadnje, ko je iskal v Zari, je bilo nekaj po velikosti ustreznega, samo po stilu ne ravno (malo preveč nobel za takratne potrebe). No, v tem času je zamenjal delovno mesto in bi verjetno našel tudi tam kaj primernega. Hvala, freha!

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 11:11:12   
Dejča
Mango je tudi španska user posted image  - samo ugibam?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 13:08:12   
petja
Sam kolikor jaz vem, Mango nima moške kolekcije.

Če bosta v Lj, poskusita v Emporiumu, ker imajo pač ful različnih znamk na kupu, pa se mogoče kaj najde. Po moje bi moral poskusiti v kakšni trgovini, kjer kupujejo najstniki, so verjetno tudi manjše številke, sej niso vsi takoj veliki user posted image .

Pa sigurno imajo tudi kaj bolj "resnega" za oblečt.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 13:41:53   
frutka_
Mango je španski ja.
Za svojega tigrčka pa boš morda našla kaj od Tom Tailora ali pa Cell firme. Vse prodaja Sportina. pa tudi Chevignon ima male številke.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 14:07:28   
MarijaPo
Sivanje je lep hobi, tako da priporocam nakup sivalnega stroja in boste zlahka doma vse skrajsali.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 14:17:54   
Anonimen
pejte v italijo :) tam majo pomoje dost za liliputputovce :P
mi giganti smo tut problem user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 19:16:22   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: MarijaPo

Sivanje je lep hobi, tako da priporocam nakup sivalnega stroja in boste zlahka doma vse skrajsali.

Jaz ne znam niti knofa prišiti in ga nočem znatiuser posted image . Čeprav sem si pa letos celo kupila komplet šivank. In ko sem prvo vzela v roke, sem jo zlomilauser posted image . Ne ne, ni to za meneuser posted image .

Hvala vsem za nasveteuser posted image .

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
11.11.2007 23:35:25   
Moyca_
moj je tudi med najmanjšimi in ima večne težaveuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
12.11.2007 23:14:49   
Meggi
Srečna bot, d je med drobnimi- bolj se jezimo tiste, ki so deci v težji kategoriji, verjem!!!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
13.11.2007 8:56:00   
tinkamiška
Jančika, moj najde kej tudi v Zari ja, je pa res, da je malo bolj nobl, ampak srajce so pa res lepe in sem jih našla par, ki so mu ble tudi premajhneuser posted image , hlače mora pa tako dat vse skrajšat...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa moška oblačila manjših številk?
13.11.2007 10:15:00   
Anonimen
Kaj pa Newyorker? Sicer nekih fensi stvari lih tam ne mores kupit, imajo pa kavbojke razlicnih dolzin in sirin, npr. Pa majce so dost majhne, meni je npr. moska M manj prevelika kot recimo razne reklame majice S. Ok, edino ful presiroka mi je pac.

LP

(odgovor članu tinkamiška)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?