|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalostna
16.12.2007 13:37:47   
Anonimen
Z partnerjem sva v večletnem razmerju in sedaj pričakujeva prvega user posted image . Sem malo čez sredino nosečnosti in ker si je moj dragi našel boljšo službo z veliko večjim plačilom, se je odločil, da gre v tujino. Če sem odkrita, sva se odločila oba, vendarmi je sedaj žal, ker nevem kako bom prenesla, da se bova videla le 1x mesečno. Občutljiva sem bila že pred zanositvijo, sedaj pa sem še toliko bolj. Čedalje se bliža dan odhoda, tembolj mi je hudo, vendar tega nočem pokazati, skrivati pa še manj. Prosim za par vzpodbudnih besed, ker mi je res težko pri user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žalostna
16.12.2007 13:49:00   
Veverička
Ne vem, kaj ti naj rečem. Meni tudi ne bi bilo vseeno. Ni možnosti, da bi šla z njim?
Moja prijateljica je tudi šla s partnerjem (njun sinček je takrat sicer bil star cca 1 leto), pa še ona se je zaposlila pri isti firmi, mali pa hodi tam v vrtec. Tudi tako je težko, verjemi. Biti v tuji državi, popolnoma tuj jezik (oni so v Romuniji), brez sorodnikov in prijateljev. Oni si ne morejo privoščit, da bi prišli 1x na mesec v Slovenijo (ne mislim finančno, ampak časovno - zaradi službe). So pa vsaj skupaj.
Jaz si včasih prav želim, da bi imel kateri od naju toliko "jajc", da bi si upal v tujino, po drugi strani pa imamo tu vsaj babice in dedke, da priskočijo na pomoč, če sine zboli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žalostna
16.12.2007 13:54:13   
Anonimen
Sta se pogovorila, kaj ti misliš o tem? Kaj pa, če bi šla z njim živeti? Jaz imam sosedo, njen partner dela v tujini, pride vsako nedeljo, v sredo gre, ampak punca vseeno zmore sama.. Upam, da se bosta nekako drugače zmenila user posted image

(odgovor članu Veverička)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žalostna
16.12.2007 15:05:35   
špelin@
Res težka situacija user posted image  Žal nimam nasveta, ti pa želim, da vama uspe in da bosta ob skupnih trenutkih toliko bolj uživala.
 
Bom pošteno povedala: meni bi bilo izredno težko, če bi partnerja lahko videla le 1x mesečno. No, za en razumski določen čas že, za nedoločen pa težko user posted image
 
user posted image  Drži se. Nič ni dokončno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žalostna
16.12.2007 15:22:36   
mateyka
poročta se in pejta skupi kamorkol že gre tvoj user posted image . tvoj dom je tam kjer je tvoja družina, zapomni si to - to vas bo samo bolj povezalo imho user posted image vem kaj je bit noseč in rodit v tujini, samo ni tak bavbav kot na prvi pogled zgleda user posted image in on bo lahko s tabo, ko bo porod in ko bo bebica rojena - prve mesece ob vama. men se zdi to pomembno za vaju in za bebico tud - povezava v najrosnejših mesecih user posted image

in prav fino bo kasnej, ko boš lahko svoji štruci enkrat, ko bo večji/a to zgodbo pripovedovala; kam je moral on (v trebuhu) it s tabo - daleč v novo deželo, zato da ni bil oči sam tam, ker bi mu blo drugač dolgčas user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žalostna
16.12.2007 15:48:38   
Dashenka
Za koliko časa pa je šel delat v tujino?

Če je šel za nekaj mesecev je ena stvar, če pa za kaj več, pa je druga pesem.
Zakaj pa ne greš z njim? Če ne zdaj, ko še delaš, pa vsaj po porodu.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žalostna
16.12.2007 18:28:11   
Anonimen
Da bi šla z njim, zaenkrat ni mogoče, saj sem v bolniškem staležu, zaradi problemov v nosečnosti. Poleg tega pa niti nevem, kako bi odreagirala njegova dva nadrejena, če bi želela jaz z njim gor. Namreč njemu nudijo tam stanovanje, dvomim, da bi bili veseli tudi mene. Pa še jezika ne obvladam, tak da si nebi mogla tam kaj začet, pa še z mojim bi se videvala samo zvečer, ker bi bil preostanek dveva na delovnem mestu. 

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žalostna
16.12.2007 18:33:36   
Taula
Za koliko časa pa gre. Upam da ne predolgo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?