|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 5:52:23   
nesy
Evo mene, še eno nespečo nosečnico. Sem v 38. tednu, rok 1. teden v letu 2005.

Danes sem imela pregled pri svoji ginekologinji. Po petih minutah sem bila gotova. POčutje? Kaj otekate? No, dejmo srčka poskušat. Urin v redu. Na svidenje.

JAz pa: A nič ctg-ja ne boste naredili? Ne, to ni v programu, se dela po roku, jaz ga ne delam, če ni posebnega razloga zanj?

Naj omenim, da sem imela prejšnji pregled pred tremi tedni.

A se vam to zdi normalno? Meni se zdi to zelo pičla oskrba. Mogoče sem pa že odprta, pa sploh ne vem. Mogoče je pa moj otroček ful velik, pa sploh ne vem. Mogoče pa niti na glavi ni več, pa sploh ne vem.

Kaki so pa vaši dohtarji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 7:18:08   
MARTY
Dobro jutro, tudi jaz sem doživela takšen sprejem prejšnji teden. Rečeno mi je bilo, da mi bo delala CTG, vendar je bila ura že 13 in me je na hitro odslovila češ, nevem zakaj vse pridete ob 13. Naročena sem bila ob 12, bila sem full huda in se nisem dala, tko da zdele hitim na CTG.Pa še to mi je kar sestra določila saj je G prihodnji teden na dopustu, in je sama rekla, da to pa nikamor ne pelje.
Mislim, da bolj ko gre proti koncu bolj potrbuješ topel človeški odnos ne pa furjaste G, kateri je pomemben samo njen delavnik in njen dopust. Upam, da bo danes kaj boljše volje.

lp, Marty 38t

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 7:35:14   
NATAŠA11
Tudi jaz sem v 38.tednu nosečnosti in sem imela že dva ctg-ja. To se pravi, da se mi vsak obisk ( 1 krat tedensko)začne s ctg-jem in kontrolo urina s tem, da se vsakič tudi stehtam in mi zmerijo pritisk. Na zadnjem pregledu me je ginekologinja tudi pregledala in ugotovila, da se počasi že odpiram, ampak da ni panike.:bravo:
Moram pohvaliti svojo ginekologinjo, ki je zelo skrbna in vestna pri svojem delu in grem vedno pomirjena od nje.:angel:
LP Nataša

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 9:07:21   
lidia
Jaz bom imela jutri 38 tednov. CTG sem imela že 3-krat, ker je v Domžalah CTG zadnji mesec nosečnosti enkrat tedensko. Tudi stehtajo me in mi zmerijo pritisk. Tako gin. kot tudi obe sestri so zelo prijazne, jih tudi zanima moje počutje, kako živim, kako se mali giblje...skratka so pozorne in imam občutek, da so tam zaradi mene in ne obratno.
Nikoli ni čakanja, vedno pridem točno ob uri.
Gin. mi vedno pokomentira krivulji CTG-ja, redno kontrolirava tudi kri, včeraj mi je zaradi vnetja v nožnici vzela bris, da točno vidiva za kaj gre, ni me kar odpravila z enim zdravilom.
Skratka, vedno grem dobre volje od nje in pomirjena, ker vse izvem, kar me zanima!:)

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 10:57:47   
Jančika_
Jaz sem imela CTG šele v porodnišnici, ko sem prišla rodit (dva dni pred rokom) in sem bila s tem popolnoma zadovoljna. Imam super ginekologa, če je on menil, da ni potrebno, sem mu popolnoma zaupala.

(odgovor članu nesy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Mal čez ginekologinjo
23.12.2004 14:54:25   
Anonimen
Baje CTG vedno ne pokaže pravih rezultatov (tudi zavajujoče), tako da je mogoče to razlog da ga tvoj G ne dela pogosto.
Mislim da jim je potrebno zaupati (eni so taki drugi drugačni) pa bo vse OK.
LP

(odgovor članu nesy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Spanje
Miška2006

Kako spite v času nosečnosti?

na levem boku (37%)

na desnem boku (13%)

na hrbtu (6%)

na trebuhu (3%)

se obračam kot vrtiljak (41%)

drugo (1%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!