|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   suh kašelj
19.11.2007 8:18:02   
mika
dobro jutro

že tri dni me muči suhi kašelj. pijem sinekod sirup, ampak ne pomaga. pri kašljanju me peče v predelu pljuč in mi gre na bruhanje. na radiatorjih imam mokre brisače

napišite mi prosim, kaj še pomaga proti suhemu kašlju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: suh kašelj
19.11.2007 8:25:42   
akaj
Meni so dali janežev sirup, potem sem pa začela ful kašljat in sem dobila SINECOD tablete in je zdej že OK.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: suh kašelj
19.11.2007 8:28:12   
nuala
Jaz v kopalnici zaprem vrata, vlijem v banjo nekaj kapljic eteričnega olja evkaliptusa ter začnem točit v banjo vrelo vodo ( oz. čim bolj vročo ). da se naredi veliko pare. šele kasneje dotočim mrzlo vodo in otroke pustim, da se kopajo in vdihavajo paro in hlape.
To jim je vedno zelo pomagalo. Pa sprehod ob morju, kadar piha jugo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: suh kašelj
19.11.2007 8:41:01   
blue sky
Preverjen recept (za prehlad in kašelj):

črno redkev olupiš, izdolbeš toliko sredine, da lahko daš vanjo 1 ali 2 žlici medu. Pustiš stati čez noč, ta sirup pa potem piješ po žlicah (najbolje je zjutraj na tešče).




(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: suh kašelj
19.11.2007 9:19:55   
saraja
Kaj pa naj dam mojmu malemu, star je 15 mesecev, pa ne moreva se nikakor rešit tega kašlja!

Hvala

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: suh kašelj
19.11.2007 10:08:49   
Linapina
Men in moji mali pa najbolj pomaga Slezov sirup, ki se dobi v lekarni, pa še naraven je. Sladek kot smrečje (tudi to malo pomaga, sicer meni samo tako, da podmaže grlo in me ne sili tako na kašelj)

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: suh kašelj
19.11.2007 10:43:30   
DANVARI
za produktiven kašelj trpotčev sirup (razredči sluz, da se lažje izkašljuje) za suh kašelj pa slezov sirup (malo "podmaže" grlo, da ne draži tolk).
Je pa oboje za majhne otroke, slezov od 4. meseca naprej, trpotčev pa od 1.leta naprej (tako piše na škatlici). Oboje se dobi v lekarni.


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Linapina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?