|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nosečnic
30.6.2008 11:19:34   
MoonEve
Ker sem vegetarijanka user posted image in seveda želim, da mojemu otročku nič ne manjka, sem kupila kapsule z omega 3-6-9 maščobnimi kislinami Green Oil. Podjetje, ki jih uvaža, na veliko oglašuje, kako je dobro, da jih jedo vege nosečke, ker... Verjetno ste zasledile oglas v Oni in še kje: KLIK. Torej: kupim (18 in nekaj € user posted image ), prinesem domov, in zadaj preberem opozorilo: "Kapsul ne jemljite med nosečnostjo in dojenjem."

user posted image

Me je čisto razkurila tale dvojnost in zavajanje, tako da sem jim pisala mail. Odgovor čakam.

Mail:

Pozdravljeni,

v lekarni sem kupila proizvod, ki ga vi uvažate, Green Oil. Prebrala sem oglas v Oni (http://www.panakea.net/img/green_oil_oglas.pdf), ki nadvse priporoča jemanje kapsul med nosečnostjo. Ker sem noseča in vegetarijanka že skoraj celo življenje, sem se odločila za nakup. Potem pa sem doma prebrala navodila za uporabo ter naletela na opozorilo: "Kapsul ne jemljite med nosečnostjo in dojenjem." Prosim za jasno pojasnilo kontradiktornih navodil za uporabo kapsul Green Oil. Menim, da ima opozorilo svoj namen in vzrok, torej v tem primeru z oglasom zavajate nosečnice, ki želijo sebi in otroku le najboljše.


_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 11:24:10   
Majuska
Upam da boš sploh dobila odgovor. V večini primerov tovrstna podjetja ignorirajo pisma kupcev. Le poročaj, kako bo šlo!

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 12:21:04   
Naja31
Podobno je že ena pisala pred kratkim, samo zdaj ne vem a tu ali na monu.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 12:39:28   
MoonEve
Ne najdem ne tu , ne tam. user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 13:34:15   
*Uršula*
tud jest se spomnem da je ena o podobni če ne celo isti zadevi pisala, ja.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 13:42:11   
nejcko
jaz pa mislim, da veliko proizvajalcev nA svoje izdelke napiše, da niso primerni za nosečke in za doječe matere, ker se enostavno s tem skušajo zaščititi pred morebitnimi tožbami, pa čeprav zadeva v resnici sploh ni nevarna ne za plod ne za doječega otroka.
Rravno pred kratkim sem na eni kremi proti celulitu na slo deklaraciji prebrala, da naj je ne uporabljajo nosečke, medtem ko na originalnih navodilih tega ne pišeuser posted image
Najbolje je vprašati o tem farmacevta, še bolje pa ginekologa.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 13:55:09   
Naja31
Meni tudi ne uspe najti te teme.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 17:08:10   
Anonimen
jaz pa mislim, da veliko proizvajalcev nA svoje izdelke napiše, da niso primerni za nosečke in za doječe matere, ker se enostavno s tem skušajo zaščititi pred morebitnimi tožbami, pa čeprav zadeva v resnici sploh ni nevarna ne za plod ne za doječega otroka.


Bi znalo biti.

Glede na ustvarjalna vprasanja ze na tem forumu user posted image , bi se znala najti kaksna mama, ki bi hitro nasla povezavo med tabletami in tisoc in eno tezavo.

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 17:22:27   
skuštrana
jaz pa mislim, da veliko proizvajalcev nA svoje izdelke napiše, da niso primerni za nosečke in za doječe matere, ker se enostavno s tem skušajo zaščititi pred morebitnimi tožbami, pa čeprav zadeva v resnici sploh ni nevarna ne za plod ne za doječega otroka.


Jaz tudi mislim takole. Isto kot na skoraj vseh igračah(barvicah, voščenkah, škarjicah,...9 najdeš znakec da je prepovedano za otroke pod 3 leti...Da se zavarujejo, ker potem to stvar delaš na lastno odgovornost.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 19:55:32   
MoonEve
To je vse lepo in prav in razumem, da je itak na vseh dodatkih tako napisano, samo potem naj ne oglašujejo v medijih točno naprotje tega opozorila. Temu se pa že reče zavajanje.

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 21:42:13   
Arwenko
Taksne stvari obvezno prijavit na zvezo potrosnikov Slovenije, tam ti bodo znali svetovati naprej.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
30.6.2008 21:43:03   
Anonimen
samo potem naj ne oglašujejo v medijih točno naprotje tega opozorila. Temu se pa že reče zavajanje.


Se strinjam.

(odgovor članu MoonEve)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
1.7.2008 8:34:50   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: MoonEve

To je vse lepo in prav in razumem, da je itak na vseh dodatkih tako napisano, samo potem naj ne oglašujejo v medijih točno naprotje tega opozorila. Temu se pa že reče zavajanje.


To ni samo zavajanje, to je bedarija, po domače povedano se iz nas norca delajo. V rit si naj zataknejo te kapsule, da bo noga lažji not zrsnla ko jih bo en v rit nabil.
Če piše, da ni primerno nimajo kaj oglaševati.user posted image .Naj se odločijo.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kapsule Green Oil in zavajanje kupcev/nos...
1.7.2008 12:59:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

To ni samo zavajanje, to je bedarija, po domače povedano se iz nas norca delajo. V rit si naj zataknejo te kapsule, da bo noga lažji not zrsnla ko jih bo en v rit nabil.
Če piše, da ni primerno nimajo kaj oglaševati.user posted image .Naj se odločijo.


Točno tako, se popolnoma strinjam, ne vem kaj se gredo da oglašujejo če v navodilih piše da niso za nosečnico, jaz bi tole tud verjetno prijavla na inšpekcijo.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
27.7.2008 21:08:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?