|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekomerna telesna teža in neplodnost
24.11.2007 13:03:39   
mala86
cao pupike...jst mam eno veliko težavo...ss fantom se že 1.5leta trudiva zanosit in ob vsaki izostali menstruaciji upava na user posted image  ma ni nič iz tega...jst sm bol močnejša in se bojim da sm jst kriva za to..kaj teža zelo vpliva na to???vem da sem še mlada ma me je vseeno strah da ne bom mogla met user posted image  ...  
hvala vsem.... 

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 26.11.2007 12:31:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne morem zanosit...
24.11.2007 13:08:04   
Anonimen
Ginekolog. Po enem letu greš na pregled in poveš da se že več kot leto trudita. Ti bo naredil preizkave. Ni nikjer napisano da si ti kriva, niti da je on. Lahko sta oba, lahko sploh ni nobeden in je psihološkega vzroka. Na pamet se ne da govorit. Pojdi do ginekologa.

(odgovor članu mala86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne morem zanosit...
24.11.2007 15:41:13   
neela
mala86...nič sekiranja in pot pod noge. Sicer ne vem, koliko si stara, vendar v vsakem primeru je 1,5 leta že kar doba, ko moraš potrkati na vrata g - če ne drugo tudi zaradi tega, ker se v našem javnem zdravstvu vse odvija zeeeloooo počasi in se leto ali dve takoj obrneta okol pa še nič uspeha.
Ne obremenjuj pa se s tem, ali si ti kriva ali ne. Tud jaz imam veliko težavo s težo in vem, da takoj, ko se začnem obremenjevat s tem, takoj gre številka še bolj gor....

Želim ti, da bi čimprej zagledala magični user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne morem zanosit...
24.11.2007 17:01:17   
ajam27
Midva imava enake težave. Pri meni je verjetno vzrok prevelika telesna teža- imam policistične jajčnike.
Pojdi do G in on ti bo svetoval kako in kaj naprej.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne morem zanosit...
24.11.2007 22:09:29   
mala86
hvala vsem za tolažbo...ma kaj je mela katera zle močan beli tok?ki mi je to ful čudno a mi je ginekolog reku da to ni nič narobe?

(odgovor članu mala86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne morem zanosit...
26.11.2007 9:26:34   
ANIME
IZVIRNO SPOROČILO: mala86

hvala vsem za tolažbo...ma kaj je mela katera zle močan beli tok?ki mi je to ful čudno a mi je ginekolog reku da to ni nič narobe?


jaz imam full močen beli tok ... čez ves mesec
pa tudi meni G nič ne reče

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu mala86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?