|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 8:15:14   
Natali07
Tiste, ki ste dalj časa dojile, kako ste prenehale z dojenjem. Jaz mojega 11 mesečnika dojim še zjutraj in zvečer, ter kdaj pa kdaj ko se zbudi še ponoči , ampak to zelo redko. Ker bom morala čez 3 mesece v službo bi ga rada postopno odvadila od dojenja. Zaenkrat ko smo uvajali ghosto hrano nisem imela težav, je takoj zamenjal mlečni obrok z gostim in sem tako brez problema nehala dojiti čez dan. Sedaj pa bi najprej ukinila jutranje dojenje, pa nikakor ni za to. Če mu zjutraj ponudim jogurt ali mlečni riž, ni preveč navdušen, drugače po dojenju pa bi pojedel brez problema.user posted image

Imamo pa še eno težavo, da je bil do nedavnega alergičen na kravje mleko in nobenega prilagojenega mleka ni želel piti razen da je jedel mlečni riž. Še vedno pa je alegičen na jajce, krompir , paradižnik, citruse.... Tako, da si ne predstavljam kako naj ga dojim in grem v službo, kajti v službi ne bom mogla imeti dietne prehrane oz. cel dan pa tudi ne bom mogla biti na suhi malici user posted image  in ga potem dojit.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 10:00:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natali07)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 10:18:46   
Naja30
Jaz sem jo odklopila, ko je bila stara 11 mesecev in sem zanosila. Isto se je dojila samo še zgodaj zjutraj in zvečer za uspavanje. V bistvu se je cartala, mleka je bilo bore malo. Jutranje dojenje sem zamenjala s flaško redkega rižolina, zvečer pa isto in uspaval jo je mož. Je kar hitro šlo, zdaj pa tudi flaške več ne rabi. Jutri bo 1 mesec, kar se ne doji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 10:25:14   
Natali07
Dojenje mi ni odveč in bi po eni strani, ker je alergik dojila čim dalj časa in mi to veliko pomeni. Samo si res ne predstavljam biti samo ob suhi hrani ko grem od doma ob 6:00 zjutraj in pridem domov najbolj zgodaj ob 17.00, ker imam službo do 16:00 potem pa najmanj 1 uro vožnje, če ne več.  Nato bi sledilo pa še kuhanje user posted image .

Odkar dojim in sem na dieti sem lačna kot volk in pojem trikrat več kot poprej in imam kljub temu ene 8 kg manj kot pred nosečnostjo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 12:50:05   
sneška_
Jaz nisem z tem imela problemov.Starejša je sama nehala pri 11 mesecih .Iskreno za mene je bil šok in jokala sem kot dež ker ni pokazala nobenih znakov da bi nehala .In to kar naenkrat je nehala.Zjuti sem je podojila ob 10 pa pol ni hotela več.Za drugega dojenčka bom videla kako bo šlo.

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.12.2007 14:49:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 15:15:50   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Natali07

Dojenje mi ni odveč in bi po eni strani, ker je alergik dojila čim dalj časa in mi to veliko pomeni. Samo si res ne predstavljam biti samo ob suhi hrani ko grem od doma ob 6:00 zjutraj in pridem domov najbolj zgodaj ob 17.00, ker imam službo do 16:00 potem pa najmanj 1 uro vožnje, če ne več.  Nato bi sledilo pa še kuhanje user posted image .

Odkar dojim in sem na dieti sem lačna kot volk in pojem trikrat več kot poprej in imam kljub temu ene 8 kg manj kot pred nosečnostjo.


Jaz dojim 28 mesecev in hodim ob tem normalno v službo. Največ kar lahko storiš, sploh če je alergik, da ne prenehaš z dojenjem. Dojke se prilagodijo, podoji se zmanjšajo. Boš videla, zadeva je tako enostavna, da sem boš sama čudila. Go with the flow! Prepusti se in to bo to. Vse se da, če se hoče. (skoraj) user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako oprenehat z dojenjem
1.12.2007 16:23:13   
Natali07
Nalin RR - moj dragi dela v isti firmi kot jaz in on začenja ob 7:00 jaz imam premakljiv delovnik, ampak obvezno prisotnost do 16:00 ure še raje vidijo pa da sem dalj, ampak z otrokom ni šans.Na kosilo pa ne smemo ven, ker imamo v firmi menzo, ampak tista hrana sigurno ni primerna zame, kajti malček je zelo občutljiv in hitro faše pike že pri majhni količini alergenov. Tako da sem do sedaj od njegovega 1 meseca jedla samo enkrat zunajuser posted image . Ampak če bi šla lahko prej domov ali pa da bi se na podlagi 1 urbega odmora  zmenila da grem kam drugam jest bi pa mogoče šlo.

S kom se pa dogovoriš oz. kaj moraš izpolnit oz. kje da lahko uveljavljaš 1 uro odmora oz. da greš 1 uro prej domov?
 
 

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
2.12.2007 0:23:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Natali07)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?