|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstvo
27.12.2004 15:07:44   
tassa
Zdravo!

Nekaj me zanima in ker ne morem čakat do naslednjega obiska pri ginekologinji bom vesela :)vaših informacij!

Rok imam 25. maja, prve gibe mojega sončka pa sem začutila prejšnji teden 20.-ga. Pravijo, da ko čutimo prve otrokove gibe smo na polovici nosečnosti. Se pravi, da se mi bo rok spremenil oz. premaknil nekje na 10. maj:zmeden2:, ali kaj????
Ali ostane isti?

Hvala za vaše pojasnilo!!

Želim vam veliko lepih trenutkov v teh turobnih dneh

Tassa

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rojstvo
27.12.2004 15:12:45   
orehek
Gibe lahko začutiš tudi že prej, jaz sem jih pri vseh treh že nekje okoli 18. tedna, tako da se glede tega in rok aporoda nič ne sekiraj.

lp in :bravo:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rojstvo
27.12.2004 15:13:28   
lenika
Noseča sicer še nisem pa vendar sem že veliko na forumu brala o tem. Ženske začutijo gibe zelo različno. Nekatere že v 18. tednu, nekatere pa šele okrog 23. tedna, tako da je težko reči, da si takrat na polovici nosečnosti. Mislim, da je mišljeno, da si približno na polovici.

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rojstvo
27.12.2004 15:17:50   
beba76
Prvič slišim, da bi gibi imeli kakšno vezo s terminom poroda. Sicer na to nikdar nisem bila pozorna, a kolikor vem, :nosecka: prve gibe začuti nekje med 18. in 22. tednom. V prvi nosečnosti načeloma kesneje, v naslednjih pa prej.

Lep pozdrav in čimnežnejše brcke!

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rojstvo
27.12.2004 15:18:37   
pia1
mhm, ce bi blo to res bi jest ze pestvala. prvic sem nasega pikca zacutila v 16 tednu...

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rojstvo
27.12.2004 16:08:39   
Anonimen
Jaz sem imela rok 11.10., pa sem prve gibe čutila že okrog 18. tedna. Se pravi bi morala rodit skoraj 14 dni prej. In kdaj sem zares? 26.10., s petnajstdnevno zamudo!

(odgovor članu tassa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Rojstvo
27.12.2004 20:52:58   
Gina
Jaz sem čutila otroka že pri 14. tednih, PDP sem imela 10.05., rodila sem pa 15.05!

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?