|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sobna lučka
4.12.2007 12:10:10   
mars
Pozdravljene


Trenutno opremljam sobico za našega fantka, ki se nama bo pridružil marca. Rabim eno tako nežno lučko za na steno ali na poličko, ta glavno stropno luč že imam. Sem gledala na netu tiste ki jh imajo v beby centru pa mi niso všeč. Vse se mi zdi nekam preveč kičasto, tisti neki plavi racmani in medvedki....  Enkrat sem videla pri naključnih slikah na RR neko sobico, ki je imela tako lepo lučko na steni v obliki rožice. Me zanima če mi lahko katera pomaga, kje naj dobim kakšne lepe nežne in ne kičaste lučke s kričečimi barvami.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sobna lučka
4.12.2007 12:22:29   
lelaval
Ikea npr.:

http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/rooms/childrens_room/10408/

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sobna lučka
4.12.2007 13:48:16   
špelin@
Naši dve frajli imata v sobi že od vsega začetka lučko iz kamene soli, ki oddaja nežno roza-oranžno svetlobo in se mi zdi, da je takšna najbolj primerna. Ob njej najlažje zaspita, ker ju prijetno pomirja in daje občutek varnosti.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu mars)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sobna lučka
4.12.2007 13:57:23   
Naja30
Mi imamo tudi solno lučko in je super. Ravno prava svetloba za ponoči.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sobna lučka
4.12.2007 14:18:56   
s.
Ja Ikea jih ima. Tam poglej.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sobna lučka
4.12.2007 14:53:34   
ella79
Jaz tudi ne zamenjam solne lučke za nobeno drugo.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sobna lučka
4.12.2007 15:22:40   
klepetka
kako pa zgleda ta solna lučkain kje s ekupi?Pojma nimam kaj je to ;saj mogoče da sem jo že vidla pa da ne vem da se tako reče.user posted image

_____________________________



(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sobna lučka
4.12.2007 15:29:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

kako pa zgleda ta solna lučkain kje s ekupi?Pojma nimam kaj je to ;saj mogoče da sem jo že vidla pa da ne vem da se tako reče.user posted image


Ma zagotovo si jo že kje videla - prodajajo jih praktično vsepovsod, videla sem jih v klasičnih (pretežno živilskih) trgovinah, cvetličarnah,...
 
Gre pa za tole: http://www.remax.si/Solne_lucke-p17


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sobna lučka
4.12.2007 15:58:27   
klepetka

špelina, še cel odoma jo imamo ,sam res nisem vedla da se tako rečeuser posted image .Je pa res ,da nisem vedla ,da se dobi v večih barvah.Mi jo imamo tisto rjavo


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?